UEFA Kupası 2008-09 3. Tur 2. Maç | Galatasaray 4-3 Bordeaux | 26 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Kupası 2008-09 3. Tur 2. Maç | Galatasaray 4-3 Bordeaux | 26 Şubat

Bence Hamburg maçını atlatsak eksiklerimiz dönecekti,o halimizle bile görebilirdik takım gerçekten inanmış görüntüyü veriyordu sahada.

İlk Hamburg maçında Emre Aşık'ın kırmızı görmesi yüzünden stoperde oynayacak adam kalmamıştı.Son dakikada golümüz verilmemişti.O maçta şansımız kötü yönde döndü.

Bence Bülent Korkmaz Semih'e şans vermeliydi.

Meira'dan 1,3Milyon€ kâr ettik hadi bunu bir türlü anlarim da ama bundan 2 sene sonra ben Polatin Keita'yi niye sattigini hala anlamiyorum.

Degermiydi 650 bin€ icin be adam.

Bence ona verilen para coktu zaten. Düsüse gecmis bir futbolcuydu, Stuttgart yollamak istiyordu. Aslinda daha ucuza da biterdi o transfer ama neyse.

Bordeaux macinda feci hatalari vardi. Ilk golde o topu iskalamasi skandal gercekten.

Neticede Kadıköy'de UEFA Kupası hayalleri suya düştü,bunu başarabilsek Aziz kulübün kapısına kilit vururdu herhalde. :D

Bugün üzerinden 7 yıl geçmiş. Hala dün gibi akıllarda. Ligde kötü giden ve son olarak SamiYen'de o sene küme düşen Kocaeli'nden 5 yiyen, maçın ardından hocası kovulan bir takım vardı sahada. Bunca kötü şeyin üstüne maç başlar başlamaz geriye düşmüştük ve tur için artık en az 2 gol gerekecekti. Maç sonunda ise 90.dakika atılan golle turladığımız efsane bir maç olarak kaldı.

Bugün bakınca daha anlamlı duruyor. Onca kötü şeye rağmen sahada inancını bir an olsun yitirmeyen, Avrupa Fatihi ünvanını devam ettiren,ligde ne kadar kötü olursa olsun Avrupa'da başka olan bir takımdı. Dünkü maçta ise hazırlık maçı havasında oynayan,inançsız,ruhsuz bir takım vardı.

Allahım Brezilya mı ?

Maçı Futbol Smart diye şifreli bir kanal vermişti. Ben de GS TV'de anlatımı dinliyorum. Ses var bir de istatistikler var işte. Emre Tilev anlatıyor maçı.
Maç 90. dakikaya gelmiş ben tam kanal değiştiriyordum ki gol geldi. Ondan sonrasını hatırlamıyorum :)

Hücum Barcelona defans çemişgezekspor olunca çok gol atıp çok yiyorduk o sezon.

Kewell-Lincoln-Arda
–––––Baroş––––

Şuanki hücum hattından daha iyiydi.

Son düzenleme:
O zamanlar öyle internet de güzel maç linki bulmak çok zordu şimdiye nazaran.

Hatırlıyorum abuk zubuk bir brezilyan sitesinden mi ne izlemiştim maçı, ekrandaki pikselleri sayabiliyordun o kadar kötüydü kalitesi. Ben son golü kim attı nasıl attı görememiştim sadece sarı/kırmızı pikselleri görüp sevinmiştim :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt