UEFA Kupası Final | Arsenal (1) 0-0 (4) Galatasaray | 17 Mayıs 2000 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Uefa Kupası Final | Arsenal 1-4 Galatasaray | 17 Mayıs 2000 | Maç Sonucu

Allahın o zamandan bu güne bir ilahi adaleti daha ..

Emre şerefsizi o maçta oynayamadı, o podyuma bende varım diye çıkamadı ...

Yine gözlerim doldu... olağanüstü birşey, insan tekrer o günlere geri dönmek istiyor :(

Tafo müthiş çıkardı Henry'nin kafasını az önce.

keşke o zamandan kalan o anda yazılan yorumları içeren bir konu olsaydı :D Manyak ötesi olurdu :)

aynen ya ne heyecanla yazılmış yorumlar olurdu.:D

ama ben o maçı hatırlamıyorum küçüktüm o zamanlar.keşke bi daha yaşasak o anı.:(

Uefa kupasını kazandıgmız macı hatrlamak cok ısterdım :(

Ah kupayı aldıktan sonra güzelim futbolun üzerine bi koyabilseydik.. Ama Türk futbolunda da sorun bu.. Bakın milli takıma,Dünya kupasında 3.oldu, Euro 2008 dışında başarılı olduğu söylenemez.. İstikrar çok önemli çok.

Dün sahaya çıkan Galatasaray forması giyiyorum diye geçinen futbolcularımız izlesin şu maçları. :(

Ah be...

10 sene olmuş lannn...

Halbuki biz daha neler yapacak diyorduk bırakın yapmayı yerimizde bile duramadık...

Zaman terse akıyor sanki...

Unutmuyoruz,unutmayacağız,unutamayız...

Bir tromsö faciası rakip takım forumunda binlerce sayfayı bulmuşken, şu olay henz 8.sayfada.

O sene mağlubiyetle başlamışız bu sene de öyle başladık acaba tesadüf mü yoksa bir işaret mi ?

O sene mağlubiyetle başlamışız bu sene de öyle başladık acaba tesadüf mü yoksa bir işaret mi ?

Kardeş bence tesadüften ötesi değil..Şu an Avrupa'da kupa alabilecek bir Türk takımı malesef yok.. Bu böyle bilinsin derim ben. Mantalitemiz, 2000'den sonra hep geriye doğru gitti. Türkiye Galatasaray'a tam anlamıyla destek vermesi gerekirken hep muhalefet oldu.. 2002'den sonra da malum çöküş başladı. Aynı şekilde Fenerbahçe Çeyrek Finale çıktı, çok bilmiş koca göbekli başkanları Aziz Yıldırım Zico'yu yolladı. Yani demem o ki, bu kafayla Türkiye'den bir takım şu önümüzdeki yakın tarihlerde zor kupa alır Avrupa'da..

O sene Milan ile oynarken ve son 5 dakikaya 2-1 mağlup girmemize rağmen yerimizde duramayan bizler,bu sene Sivas'a karşı 2-1 mağlupken son 5 dakika biz nasıl gol atacağız deyip yerimizde çöküp kalıyoruz.Çok özledim.

O sene Milan ile oynarken ve son 5 dakikaya 2-1 mağlup girmemize rağmen yerimizde duramayan bizler,bu sene Sivas'a karşı 2-1 mağlupken son 5 dakika biz nasıl gol atacağız deyip yerimizde çöküp kalıyoruz.Çok özledim.

Bizi bu hale düşürenler utansın.

Az önce finalin özetini tekrar izledim.Penaltılar atılırken Arsen Wengerin yüz ifadesini gördüm biz bu adamı bu hale sokabiliyoruz ama şu an bu adam hala takımın başında ve Arsenal dünyanın sayılı kulüpleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Biz ise o günden bugüne kadar en az 6-7 hoca değişikliği yapıp kulübü batma noktasına getirmişiz,genç oyuncu çıkaramamışız ve hala istikrarlı br oyun sergileyemiyoruz.

Nasıl olur da 2000 yılında yendiğimiz bir takım ile günümüzde başabaş mücadele edemeyiz.

Aklım bir türlü almıyor.Hiçbirşey yapmayıp Arsenalin yaptıklarının aynısını yapsaydık yine yeterdi bize.

Geçmişte yaptıysak, gelecektede yaparız.Yeterki inanalım, sahip çıkalım klubümüze..

Üst Alt