UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

Cevap: SON DAKİKA! TFF, Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkarılmasını tale

cümleyi 10 defa okuyup hic bisey anlamayan bir tek benmiyim :asd:

Cevap: SON DAKİKA l Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasndan çıkarılmasını talep edi

tek anladigim sey, UEFA istemis, ama nicin istemis, simdi ne olacak, orasi muamma..

Cevap: SON DAKİKA....! TFF, Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkarılmasını

İddaname konacaksa fener 4.lig için oyuncu bakmaya başlasın

Cevap: SON DAKİKA! TFF, Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkarılmasını tale

cümleyi 10 defa okuyup hic bisey anlamayan bir tek benmiyim :asd:

CAS,TFF ye haber yollamış."UEFA bizden Cornu'nun raporunun çıkarılmasını talep etmiştir"diye.Olay bu.

UEFA nın raporu çıkartmasının nedenininde ,rapor yerine iddianameyi koyacak olması söyleniyor.

CAS,TFF ye haber yollamış."UEFA bizden Cornu'nun raporunun çıkarılmasını talep etmiştir"diye.Olay bu.

UEFA nın raporu çıkartmasının nedenininde ,rapor yerine iddianameyi koyacak olmaso söyleniyor.

Sıradan bir hukuki sürec degil mi bu?Yoksa önemini ben mi kavrayamadım.

Yani bir anlamı var mı bunun;)

Sıradan bir hukuki sürec degil mi bu?Yoksa önemini ben mi kavrayamadım.

Yani bir anlamı var mı bunun;)

Cornu'nun raporu yerine iddianame konulacaksa eğer gerçekten fb nanayı yemiştir iyice. :D

UEFA CAS'a der ki koskoca savcı bunları yazmış.Artık gerisini siz düşünün.Herhalde öyledir yani. :asd:

Cevap: TFF, Pierre Cornu'nun raporunun CAS dosyasından çıkarılmasını talep etti

En iyisi bi spor programı izlemek, mutlaka açıklaması yapılacaktır.

En yakın spor programını araştırmak lazım şimdi.

Cornu'nun raporu yerine iddianame konulacaksa eğer gerçekten fb nanayı yemiştir iyice. :D

UEFA CAS'a der ki koskoca savcı bunları yazmış.Artık gerisini siz düşünün.Herhalde öyledir yani. :asd:

O zaman bunun anlamı Fener The End:lol:

UEFA nın raporu çıkartmasının nedenininde ,rapor yerine iddianameyi koyacak olması söyleniyor.

Evet, anlatılmak istenen tam olarak bu, güzel özetlemişsin.

Cevap: TFF, Pierre Cornu'nun Raporunun CAS Dosyasından Çıkarılmasını Talep Etti

Beyler benim anladığım Fener Castaki davasına Cornunun raporunu aleyhte delil olsun diye koydurtmuştu.. UEFA, bu raporun suçlama aracı olarak kullanılmasına izin vermek istemiyor yani.. Fener aklınca Cornunun raporundaki lafları cımbızla değerlendirip CAS'a bunları sunmak istiyor.. Şöyle düşünün bi ara aziz savcının maçların sonucunu falan biliyorduk demesini aleyhte delil olarak savunmasına koymak istemişti ki koydu da sanırım.. İşte UEFA buna izin vermek istemiyor..

ne demek rapor yerine idianama konulacak idianamayi zaten istemiyecekmiydi cas o idianamaya bkamadan bu kadar onemli bir konuda karar veremez 100% kayip edecek o davayi fener

Üst Alt