UEFA SK | Chelsea 1-4 Atletico Madrid | Maç Sonucu | Süper Kupa A.Madrid'in! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA SK | Chelsea 1-4 Atletico Madrid | Maç Sonucu | Süper Kupa A.Madrid'in!

Cevap: UEFA SK | Chelsea 1-4 Atletico Madrid | Maç Sonucu | Süper Kupa A.Madrid'in!

Di Matteo çapsızı alıştı tabi kendinden 3 gömlek üstün takımları deli gibi defans yapıp adamların penaltı kaçırması falan sayesinde balla yenmeye. Kendinden kötü takım çıkınca yedi farkı çapsız. Tam Anadolu takımı veya beşiktaşın falan hocası olacak adam.

Cevap: UEFA SK | Chelsea 1-4 Atletico Madrid | Maç Sonucu | Süper Kupa A.Madrid'in!

@Burak Tuğcu, hem adama çocuk diyorsun sonra da üste çıkıyorsun. Sana söyleyecek bir lafım var ama ceza almamak için susuyorum. Böyle tipler türedi bu forumda.

Komik çocuk demekle bir insanın bozulduğunu da ilk defa görüyorum.Nasıl tipmişim anlayamadım???Bide suç lu ilan ediliyorum

Edit :Akraba olduğunuzu görmedim.:eek:

Aslanlar gibi oynadı Arda, helal olsun. o kupaları alabilmek için uğraştı onca sene sonunda aldı. ben olsam ben de bırakmam kolay iş değil.

Basın mensubu k*çıyla çocuğu ezecekti az kalsın.

Komik çocuk demekle bir insanın bozulduğunu da ilk defa görüyorum.Nasıl tipmişim anlayamadım???Bide suç lu ilan ediliyorum

Edit :Akraba olduğunuzu görmedim.:eek:

Akraba falan değiliz de sen hakikaten muhatab almaya değmeyecek bir insansın. Belli oldu yani bu.

Önce üslubunu düzelt ondan sonra millete cevap vermeye kalkış, karşında kahveden arkadaşın yok.

Falcao birak artik kupayi baskalari da sevinsin :)

Atletico Madrid - Chelsea maçında bizim forumda kavga çıktı arkadaş olaya bak...

@Burak Tuğcu, hem adama çocuk diyorsun sonra da üste çıkıyorsun. Sana söyleyecek bir lafım var ama ceza almamak için susuyorum. Böyle tipler türedi bu forumda.

Eren, soyadaş ;)

Boşuna yorulma, laf anlatmaya değmez.. Üslubundan belli oluyor arkadaşın ne olduğu..

şampiyonlar ligi finali biraz şansları yaver gitse real madrid- barca olacaktı. uefa finali valencia- a. madrid arasında oynandı. son dünya ve avrupa şampiyonu milli takım ve büyük ihtimal önümüz dünya şampiyonluğunu da alacaklar. en fazla reyting alan derbi el clasico. bu sene şampiyonlar ligi favorisi barca-real madridden biri olarak gösteriliyor. avrupa liginde yine ispanyollar... ispanya cidden futbol namına ne varsa domine ediyor. :SS:

quote_icon.png
Eren UZ Nickli Üyeden Alıntı

Eren, soyadaş ;)

Boşuna yorulma, laf anlatmaya değmez.. Üslubundan belli oluyor arkadaşın ne olduğu..

quote_icon.png
Can Uz Nickli Üyeden Alıntı

Eren, soyadaş ;)

Akraba sandı ya :D

Siz fazla abartınız.Ne olduğu belli oluyor filan.Neyse bu kadar hassas olduğunu bilsen söylemezdim. Özür.Ama sana nazicane bi tavsiye 22 yaşındasın birader bu kadar alıngan olma.Hadi iyi geceler.

Tebrikler Atletico'ya futbol fakiri Chelsea'ye harbiden iyi ders verdiler zaten CL'yi o futbolla aldıklarında baya sinir olmuştum ...

beyler ilk 2 golü izleyemedim varmı video ?.youtubeda bulamadım

Cevap: UEFA Süper Kupa | Chelsea 0-2 Atletico Madrid | 1.Y. | Star

çelsinin defansındaki david luizde büyük bir balon

emrenin pasında nasıl vurdu direğe

Üst Alt