UEFA Takım ve Ülke Puanlarımız - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray 4 senedir üst üste UEFA gruplarda yer aldı. Bu sayede UEFA sıralamasında üst sıralarda yer alıyor. Seneye avrupa da olmazsa Galatasaray emekler heba olacak. 20. Sıraya kadar çıkma şansı vardi galatasarayin

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. torbayı zorlayacaktık ama olmayacak artık.

17-18 sezonunda ŞL'ye gidersek 3. torbadan katılmaya devam ederiz.4'e düşmeyiz.Ülke puanı düşük liglerin şampiyonları kendi arasında oynadığı için 5 tane bizden düşük takım kesin geliyor çünkü.

UEFA'ya gidersek de büyük ihtimal 1.torbadan gireriz.

Ukrayna, Portekiz, Belçika, İsviçre hep bizim rakiplerimiz ve onalra karşı çok başarısız takımlarımız şu ana kadar. sıkıntılı bir döneme girebiliriz böyle giderse.

Ülke puanında kısa vadede bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.

Arkamızda Çekler var.Sparta 3 puanla üçüncü,Plzen 2 puanla üçüncü,Liberec 1 puanla üçüncü.

1 sıra sonra İsviçre var.Young Boys 1 puanla sonuncu,Zürih var Osmanlı ile aynı puanda.Sadece Basel ilerleyebilir bunlardan.

Arkamızdakilerin de bizden farkı yok yani.

Osmanlı ve Konya bundan sonra 2 galibiyet 1 beraberlik bile çıkarsa kalan maçlardan sıkıntı olmaz. (4.100 puan var -> 5.100 yapar). Beşiktaş ile Fenerbahçe UEFA'da devam eder gibi duruyor.

C7nvUjOXgAAfZr1.jpg:large

Seneye cok puan kaybimiz olacak o yuzden en az bu sezon kadar puan toplamamiz sart ulke olarak. Ama Dursun varken bizim katkimiz yine minimum olur malesef.

Turkiye'den 3 takim ile yolumuza devam ediyoruz; Besiktas, Konyaspor ve Basaksehir.

Hollanda'dan da suan Ajax elenmek uzere. Eger onlar da elenirse, 2 takimlari kaliyor; Feyenoord ve Vitesse.

Iki ulkede 5 takim gondermisti sezon basi.

Bu seneye kötü başladık,şansımıza rakiplerimiz de berbat gidiyor,bunu avantaja çevirmemiz gerekirdi lakin diğer ülke takımlarının gidişatı teselli olarak kaldı.Aslında 5te 5le gruplara kalmamız kağıt üzerinde işten bile değildi.Puan getirecek iki takımın da elenmesi bu sene için kötü oldu.

Grup aşamasına geçilirken

Belçika 2
Ukrayna 3
Türkiye 3
Hollanda 2
Yunanistan 2 takımla mücadele edecek.Ben çok büyük sürpriz olmazsa bu seneyi de Hollandanın üzerinde bitireceğimizi düşünüyorum.Sezon sonunda 6,7 puanımız silinecek en azından bu civarda puan toplamak kısa vadede durumu kotarır.

Avrupa'da ilk hafta grup maçları tamamlandı.Türkiye ve bizi ilgilendiren diğer ülkeler neler yapmış biraz inceleyelim istedim.

Biz bu hafta 1 galibiyet,1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak hanemize 3/5=0,6 puan ekledik.Böylece bu sezonki toplam puanımız 2,2ye çıktı.
Belçika temsilcileri,Zulte ve Anderlecht mağlup oldukları için bu hafta puan kazanamadılar
Ukrayna temsilcileri Shakhtar ve D.Kiev galip geldi,Zorya ise mağlup oldu.Bu durumda ülkelerine 4/5=0,8 puan kazandırdılar.
Bizi en çok ilgilendiren Hollanda'ya geldiğimizde Feyenoord ve Vitesse de kaybettiler ve puan kazanamadılar bu haftalık,iyi haber.
Son olarak Yunanistan ekiplerine baktığımızda Oly kaybetti,AEK ise kazandı.bu durumda ülkelerine 2/5=0,4 puan eklediler.

2.hafta maçları geride kaldı.Takımlar neler yapmışlar,göz atalım istiyorum.

Türk takımları bu hafta 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.Bunun karşılığı olarak hanesine 4/5=0.8 puan ekledi.Bu sezonki puanımız 3e yükselmiş oldu.

Belçikada Anderlecht ve zulte yine kaybettiler doğal olarak puan kazanamadılar

Ukraynada Zorya ve Kiev kazandı,Shakthar kaybetti.Bunun karşılığı olarak 0.8lik bir kazanım elde ettiler

Hollanda ekipleri Vitesse ve Feyenoord yine kaybettiler puan olarak aynı kaldılar haliyle.

Yunanistan da ise Aek berabere kaldı,Oly kaybetti.Buna karşılık 1/5=0.2 puan kazandılar.

#yonetimistifa
#dursunozbekistifa

Türk takımları bu hafta 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.Bunun karşılığı olarak hanesine 4/5=0.8 puan ekledi.Bu sezonki puanımız 3e yükselmiş oldu.

Ukraynada Zorya ve Kiev kazandı,Shakthar kaybetti.Bunun karşılığı olarak 0.8lik bir kazanım elde ettiler

Hollanda ekipleri Vitesse ve Feyenoord yine kaybettiler puan olarak aynı kaldılar haliyle.

Yunanistan da ise Aek berabere kaldı,Oly kaybetti.Buna karşılık 1/5=0.2 puan kazandılar.

#yonetimistifa
#dursunozbekistifa

Şampiyonun direk CL'e katılamaması için kimin bizi geçmesi gerekiyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

#yonetimistifa
#dursunozbekistifa

Bu yıldan pek umudum yok benim ama seneye 2 takımla cl ye katılıp baya puan alabiliriz devamlı belli bi seviye puanı geçme şart çok dalgalıyız 10.sırada takılı kaldık potansiyel var ilk 8 e girmek için ama olmuyo bi türlü.

Üst Alt