UEFA Takım ve Ülke Puanlarımız - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: UEFA Takım ve Ülke Puanlarımız

Asıl 2011 yılında ivmeyi yakalıyacağız arkadaşlar.. 05/06 sezonundaki 1.800 puan dahil edilmicek o yıl buda ortalamamıza oldukça yükseltir önceki yıllara göre ve biz önümüzdeki iki sene 10 ve üzeri puan toplarsak Fener'e çok yaklaşır hatta büyük ihtimal geçeriz..

Asıl 2011 yılında ivmeyi yakalıyacağız arkadaşlar.. 05/06 sezonundaki 1.800 puan dahil edilmicek o yıl buda ortalamamıza oldukça yükseltir önceki yıllara göre ve biz önümüzdeki iki sene 10 ve üzeri puan toplarsak Fener'e çok yaklaşır hatta büyük ihtimal geçeriz..

Umut renktaş fb 3 yıl kupalara katılmazsa tekrar 90'lara düşecek.Her sene 20 ve üzeri puanlar toplarsak ilk 20'de oluruz.

Umut renktaş fb 3 yıl kupalara katılmazsa tekrar 90'lara düşecek.Her sene 20 ve üzeri puanlar toplarsak ilk 20'de oluruz.

Şuan bizim yeterince yükselemememizin en büyük etkeni 2 yıl sonra ortadan kalkmış olacak olan 2006 sezonu ve onun yerine 7 küsür bir puan gelecek ve ben bu takımın 2 yıl boyuncada her yıl 15 üzeri puan alacağını tahmin ediyorum fakat ilk post 10 dedim belli olmaz diye.. Bu koşullarda isterse fener katılsın avrupa kupalarına ;)

Üst Alt