🇹🇷 UEFA Uluslar Ligi H:3 | Rusya 1-1 Türkiye | MS | 11 Ekim | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
FIFA Dünya sıralamasından bir kesit...Avrupa şampiyonasına doğrudan katıldığımız halde hala 32.siradayiz. 3.2 milyon alan filozof Laz biraz olsun hazırlık maçlarına, UEFA uluslar ligine önem verse ilk 30'a girebiliriz belki. Şu anda Avrupa kıtasında 18.siradayiz hemen altımızda Rusya var. Sınırda sayılırız ama 3.torhaya düşeceğiz bu gidişle.

Ekli dosyayı görüntüle 98193
İran,Nijerya,Tunus mu?Abv böyle işin!

EkEI5qfWsAIrRDA

Rusya'nın ilk 11'i: Shunin, Karavaev, Semenov, Kdryashov, Zhirkov, Miranchuk, Zobnin, Ozdoev, Ionov, Kuzyaev, Dzyuba.

Kuzyaev'i alsaydik bari

Bu teknik adamların yatacak yeri yok. Hiçbir halt bildikleri yok.

Sırf koştukları için defansif olarak daha iyi olacaklarını zannettikleri için kazmaları kadroya almasından nefret ediyorum.Örnek kenan karaman..Ve orta saha tandemi ozan ve mahmut.Bunlar yetenekli oyucu düşmanı..Korkak adamlar. Kenanı forvete koysa sesim çıkmaz..

yemin ederim o kadar güzel jenerasyon varki şu kadroyla çıkması rezillik.

Sırf koştukları için defansif olarak daha iyi olacaklarını zannettikleri için kazmaları kadroya almasından nefret ediyorum.Örnek kenan karaman..Ve orta saha tandemi ozan ve mahmut.Bunlar yetenekli oyucu düşmanı..Korkak adamlar. Kenanı forvete koysa sesim çıkmaz..

Birinin bu adama hazırlık maçları ve Uluslar Ligi'nden alınan/alınmayan puanların Dünya Kupası elemelerinde kaçıncı torbaya gireceğimizi etkileyeceğini söylemeli. Abdullah Avcı'nın MT versiyonu herif. Ülke puanı düşmanı. Her maça skandal kadro ile çıkıyoruz. Gerçekten o kadar sinirliyim ki şu anda. Böylesine iyi bir jenerasyona rağmen muhtemelen bizi rezil edecek Avrupa şampiyonasında.

kenan atar gibi

Üst Alt