UEFA Uluslar Ligi Yarı Final | İspanya 2-1 İtalya | MS | 15 Haziran | S Sport & CBC Sports - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Uluslar Ligi Yarı Final | İspanya 2-1 İtalya | MS | 15 Haziran | S Sport & CBC Sports

Zaniolo' nun dripling ve şut özelliğini öne çıkarmak gerekiyor ki bu da kanat-forvet oynamasıyla mümkün...Saf kanat oynayıp sürekli rakip beki kovalamak; 10 rolünde pas organizasyonuna hücumda liderlik etmek filan, kendisinin rutin olarak yapabileceği şeyler değil. Bunları yapmaya çalışırsa da esas maharetlerini sergileyemez...

Şu 3lü 5li falan italyan işi baydı artık. final kazanamaz oldular. En çok Fiorentina'ya yazık oldu, adamlar oynamıştı ve sistemleri farklıydı

İtalya'nın artık sistem değiştirmesi lazım sanki. Şu anki oyuncuları 3'lüye uygun değil Chiellini gibi bir savunmacıları yok mesel, Bonucci desen yaşlandı. Şu anki kadroları 4-3-3'e daha uygun bunun sıkıntısını da çektiler diye düşünüyorum.
U20’den casadei’yi bir şekilde chelsea’dan koparmak gerekir bu çocuk gelecekte bu italyada a millinin vazgeçilmezi olur.
Gerekiyorsa satış hakkı, sonraki satıştan %30 falan verip 10-12 arasına bitirmek gerekir.

Zaniolo' nun dripling ve şut özelliğini öne çıkarmak gerekiyor ki bu da kanat-forvet oynamasıyla mümkün...Saf kanat oynayıp sürekli rakip beki kovalamak; 10 rolünde pas organizasyonuna hücumda liderlik etmek filan, kendisinin rutin olarak yapabileceği şeyler değil. Bunları yapmaya çalışırsa da esas maharetlerini sergileyemez...
Bugun cift forvetten biri olarak gayet iyiydi hatta takiminin en iyisiydi

mancini hocami severiz ama mac elden giderken biseyler degistir be hocam, 90 dakika ayni sistem, tutmayinca bari zaniolo'yu kanada at dripling ve sut imkani bulsun, bizdeyken de aynisini yapiyordun

Tam tersi olsa da cevap aynı
Ne yazdığını hatırlıyorum
Muhtemelen izlememişsin bile izlediysen durum daha kötü.

Çok da şey etme yani
:red:

Maç önü zaniolonun yanı sıra albanında ismi geçtiği için onuda izleriz dedim,maç önü dizilişe göre eşleşiyolardı, birbirlerine karşı oynayacaklar daha iyi oldu dedim

Maçta eşleşmediler tabi ama herkes zaniye odaklanırken esas alba çok iyi olup dikkat çekince bende latife yapıp bizimki albayı yıldız yaptı yazdım

Sonra biri msjı değiştirmiş alper galiba, hayri alıntılayınca doğru msjın tersini yazdım

Bilale anlatır gibi anlattırdın o yüzden uğraştırma dedim,kısacası çok da şey etme yani biliyorum eşleşmedikerini

Üst Alt