UEFA Uluslar Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Uluslar Ligi'nde Diğer Maçlar

van dijk ve wijnaldum şl kazandıktan sadece 5 gün sonra bu maçı oynadı ve şimdi Uluslar ligi finali oynayacaklar.

Bizimkiler iki tane Türkiye kupası kazansa "doygunluk yaşıyor" diyoruz.
Ilk 11'ler üzerinden gidecek olursak Ingiltere'de Walker ve Sterling en yorgun oyunculardi kagit üstünde. Hollanda 11'inde ise Van Dijk, de Ligt, Blind ve de Jong vardi. Bu oyuncularin hepsi bu sezon 4000 dakikadan fazla süre aldi. Mesela Daley Blind 4919 ile sanirim dünyada bu sezon en cok süre alan futbolcu. Tam 4919 dakika. Galatasaray'da dökülen Fernando 2 sezonda anca 4771 dakika süre aldi mesela. Blind bir sezonda gecmis bunun iki sezonda oynadigini.

Hollanda bitik jenerasyondan sonra cabuk toparladi, inanilmaz topculari var gercekten. Basarili olmayi cok hak ediyorlar.

Almanya-İspanya müsabakası... İspanya kadroyu gençleştirmiş Ansu Fati, Ferran Torres falan filan var. Birde sonunda Adama Traore de kadro da sanırım ama corona pozitif çıkmıştı oynar mı bilinmiyor.

Ilk 11'ler üzerinden gidecek olursak Ingiltere'de Walker ve Sterling en yorgun oyunculardi kagit üstünde. Hollanda 11'inde ise Van Dijk, de Ligt, Blind ve de Jong vardi. Bu oyuncularin hepsi bu sezon 4000 dakikadan fazla süre aldi. Mesela Daley Blind 4919 ile sanirim dünyada bu sezon en cok süre alan futbolcu. Tam 4919 dakika. Galatasaray'da dökülen Fernando 2 sezonda anca 4771 dakika süre aldi mesela. Blind bir sezonda gecmis bunun iki sezonda oynadigini.

Hollanda bitik jenerasyondan sonra cabuk toparladi, inanilmaz topculari var gercekten. Basarili olmayi cok hak ediyorlar.
Emre Akbaba kaç dakika oynadı toplam reis

piatek piontek diye mi okunuyo spiker öyle diyo şimdi daha önce de duymustum da
normalde piontek diye bi herif var zaten polonyalı yazılısı da böyle ama piatekin yazılısı öyle degil lakin öyle okuyolar
BİLEN VARSA ACİL CEVAPLASIN LÜTFEN

normalde piontek diye bi herif var zaten polonyalı yazılısı da böyle ama piatekin yazılısı öyle degil lakin öyle okuyolar

Jeroen Gruether can’dır, klas ve zeki spiker. Benimde dikkatimi çekmişti, doğruymuş:

Ekşi Sözlük'te böyle yazmışlar..
roma'yı da boş geçmedi. şimdilik tek sorunu yalçın çetin'in kendisine piontek demesi.

*okunuşu öyleymiş meğer, öğrenmiş olduk.
03.02.2019 23:10 ~ 23:18 pav

Alman spiker Johansen için Galatasarayla adı geçiyo falan demiştir..Linnes-Omar falan da dedi.Sonra Sörloth Türkiye Trabzonspor falan dedi.Sonra tekrar Johansen dedi.Sonra atak oldu konu değişti..

Üst Alt