UEFA ve FIFA'ya Mail Yağdırıyoruz | İçerik 1. Sayfa'da - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA ve FIFA'ya Mail Yağdırıyoruz | İçerik 1. Sayfa'da

Cevap: UEFA ve FIFA'ya Mail Yağdırıyoruz | İçerik 1. Sayfa'da

Derhal Yunanistan, İsviçre, İtalya ve Fransa federasyonları ile söz konusu kulüplerin taraftarlarına (Olymp., Juve, Sion, Marsilya) haklarını aramaları için bir mail kampanyası başlatmalıyız.

Insallah birisi boyle bir mail yapar. Ve butun mail adreslerini'de yazar.

Valla ben farklı farklı içerikli bir ton mail gönderdim fenerbahçenin şike videoları resimler vs vs...

İngilizcem iyi neyseki bombardımana tutuyorum inekleri

UEFA ve FIFA'yı uzun zamandır ihmal ettik. Hal-hatır sormak için, ne yapıyorsunuz, ne ediyorsunuz, şike meseleleri nasıl gidiyor diye bir kampanya daha yapamazmıyız? :)

Bizde şikeciler yaptıkları pislikleri kapatmak için harıl harıl çalışıyorlar, amatöre düşmesi gereken takımlar, puan silmeyi bırak, şampiyonluk hayalleri kuruyorlar ve biz hala bu pisliğin içinde oynuyoruz, acaba gelecek sene bizi kupalarınıza alacakmısınız diye bir soralım, ne diyorlar bu konuda.

UEFA ve FIFA'yı uzun zamandır ihmal ettik. Hal-hatır sormak için, ne yapıyorsunuz, ne ediyorsunuz, şike meseleleri nasıl gidiyor diye bir kampanya daha yapamazmıyız? :)

Bizde şikeciler yaptıkları pislikleri kapatmak için harıl harıl çalışıyorlar, amatöre düşmesi gereken takımlar, puan silmeyi bırak, şampiyonluk hayalleri kuruyorlar ve biz hala bu pisliğin içinde oynuyoruz, acaba gelecek sene bizi kupalarınıza alacakmısınız diye bir soralım, ne diyorlar bu konuda.

Özellikle 22 Martta yapılacak UEFA Kongresinden 1 hafta önce mail taarruzu başlatmalıyız.

1 hafta boyunnca en az 1 milyon mail yollamalıyız.

Şikecilere şaka gibi ama büyük ihtimal tazminat da verecekler. CAS davasının ertelenmesi olayının altından görün bakın o çıkacak. TFF tüm zararı üstlenip fb ile UEFA/FIFA'nın arasını düzeltecek. Tahminim 30-40 milyon Avro gibi bir tutar fb'ye verilecektir. Dünya futbol tarihinde şike yapıp da ceza görmeyen ilk takım olmanın yanında ödül alan ilk takım olacak.

Özellikle 22 Martta yapılacak UEFA Kongresinden 1 hafta önce mail taarruzu başlatmalıyız.

1 hafta boyunnca en az 1 milyon mail yollamalıyız.

Katılıyorum , çok uzun olmayan bir metin ve tüm Avrupa Federasyonalarına gönderelim ! başlama tarihin de mart 12 si gibi belirleyip yeni bir sinerji yaratalım !

12 mart mail kampanyası !

İlgili başlıkta da yazdım. Birgüne odaklanarak tekrar bir sinerji yakalamamız lazım , UEFA üzerinde etki yarattığı gerçek 22 mart daki toplantı öncesi bir taaruz daha yapmalıyız.

Çok uzun olmayan bir metin ile katılımcı ülke federasyonu ve basın kanallarına odaklanmalıyız.Basının gözü burada olacak bildiğiniz gibi.

Diğer forum ve Twitter kanallarında da ilanını yapalım, sayın yöneticilerin bilgisine.

Cevap: 12 mart mail kampanyası !

İlgili başlıkta da yazdım. Birgüne odaklanarak tekrar bir sinerji yakalamamız lazım , UEFA üzerinde etki yarattığı gerçek 22 mart daki toplantı öncesi bir taaruz daha yapmalıyız.

Çok uzun olmayan bir metin ile katılımcı ülke federasyonu ve basın kanallarına odaklanmalıyız.Basının gözü burada olacak bildiğiniz gibi.

Diğer forum ve Twitter kanallarında da ilanını yapalım, sayın yöneticilerin bilgisine.

22 Marttaki kongre öncesi kuşlar kongrenin yapılacağı yerde eylem yapmaya kalkacaklardır. Eylemde, "fb ülkenin en büyük kulübü, fb ağır ceza alırsa Türkiye'de futbol değer kaybeder" tarzı izlenim yaratmaya çalışacaklar.

TFF yetkilileri de bu eylemi kullanarak UEFA yetkililerine: "Bakın insanlar nasıl tepki gösteriyor. Bu tepki karşısında biz nasıl ceza verelim? Türkiye'de insanlar futbolla yatıp kalkıyor. Biz bugün şike olaylarına bulaşan kulüplere ağır cezalar verirsek insanların psikolojisi bozulur. Bu toplumsal anlamda büyük bir yıkım demektir. Gelin 1 seferliğine kimseye ceza vermeyelim. Bir daha bu tür olaylara karışanlar en ağır şekilde cezalandırılsın. Ama bu seferliğine herkesi affedelim" diyecekler.

Bu oyunu engellemek için 15 marta kadar güzel bir metin hazırlayıp UEFA ve FİFA yetkililerine gönderelim.

Geçen gün Talip Doğan Karlıbelin videosunu da gönderdim Türkçe tercüme yapan adamları mutlaka vardır her gelişmeyi anında takip etsinler mutlaka bilgileri olmalı internetin gücü sağolsun :D

Mail olayını küçümseyen arkadaşlar umarım bugün biraz akıllanmışlardır. Sosyal bir dünyada yaşıyoruz, iletişim çok önemli... Senin yahu bundan ne çıkar dediğin bi organizasyon fırtınalar koparabiliyor. Bu çizgiyi devam ettirelim, uyuyanları uyandırmaya devam..

Geçen gün Talip Doğan Karlıbelin videosunu da gönderdim Türkçe tercüme yapan adamları mutlaka vardır her gelişmeyi anında takip etsinler mutlaka bilgileri olmalı internetin gücü sağolsun :D

Katılıyorum ama küçük bir metin ve iyi bir başlık daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.

Üst Alt