UEFA Youth League | Galatasaray 1-3 Rukh Lviv | M.S | 26 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA Youth League | Galatasaray 1-3 Rukh Lviv | M.S | 26 Ekim

19yl.png

1663358474069.png
1663588409880-png.178942
48726.png

2022-23 UEFA Gençlik Ligi Şampiyonlar Yolu İkinci Tur 1. Maç
Galatasaray - Rukh Lviv
26 Ekim Çarşamba

Ukrayna ekibi Rukh Lviv, Polonya temsilcisi rakibi Zagłębie Lubin'i 1-0 ve 0-0'lık skorlarla geçip ikinci turda rakibimiz oldu. 2003 yılında kurulan takımın başkan yardımcısı ise bir Türk vatandaşı olan Emre Karaahmetoğlu. Maalesef savaştan dolayı maçlarını ülkelerinde oynayamıyorlar, ancak iki maçı da deplasmanda oynamalarına rağmen Polonya ekibini geçmeyi başardılar.

Turun ikinci maçı 2 Kasım'da oynanacak. Bu turu geçersek playofflara kalıyoruz.

ilk maç ilk yarı leş gibiydiler ikinci yarı berknaz taşıdı bireysel olarak, onun harici iyi oyun falan yoktu.
Bence iyiydik Turap da çok iyi oynadı Beknaz'la beraber. Zemin aşırı derecede rezildi ama, o da etkiledi bizimkilerin oyununu. Baran, Akman biraderler (özellikle Efe) ve ZMS de fena olmayanlar listeme girdi. Emirhan Kayar biraz hayal kırıklığıydı.

Bence iyiydik Turap da çok iyi oynadı Beknaz'la beraber. Zemin aşırı derecede rezildi ama, o da etkiledi bizimkilerin oyununu. Baran, Akman biraderler (özellikle Efe) ve ZMS de fena olmayanlar listeme girdi. Emirhan Kayar biraz hayal kırıklığıydı.
ben begenmedim daha iyi beklerdim zaten senede 3-4 maç anca izliyorum bunları. o maçta sağ açıktaki kimdi bilmiyorum da hiç yoktu. baranın pasörlüğü iyi ama çocuk parmak uçlarıyla futbol oynuyo biraz sağlam basmalı yere. ali triumph iyi zaten

Normalde yemin etmiştim bir hafta foruma girmeyeceğim diye sövüp ceza almak istemiyordum çünkü, ama bu maçın hatrına girelim dedim. Az sonra başlayacak GS TV'de naklen yayın var.

Ulan. 2-0 oldu. Umut kendi kalesine. Dakika sekiz. İş kötü yerlere gidiyor.

Önde yaptıkları prese dayanamıyoruz.

Üst Alt