UEFA'dan Cüneyt Çakır'a Kritik Maç! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Cüneyt Çakır'a Kritik Maç!

zekeriya_alpin_cuneyt_cakir_uzuntusu13696526450_h1031479.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 23 Kasım Çarşamba günü oynanacak Borussia Mönchengladbach – Manchester City maçında FIFA kokartlı Türk hakem Cüneyt Çakır görev yapacak. (AMK)

olacak is degil yaw
uefa bu herifin rezalet bir hakem oldugunu gormuyor mu
herif bize 10 senedir cile cektiriyor
umit karan gole giderken maci bitirmisti herif bi derbide, umit futbolu birakali 10 sene olacak

Gayet basarili sakin ve oyuncuyla diyalogu iyi bir hakem

kendi basarisizliklarini klupler kendilerinde arasin

hocamiza basarilar dilerim macinda hakem sansi yaninda olsun , bir cok takimi mac ayarlamaktan bir o kadari finansal konulardan edirne disina cikamazken en onemli platformda bir turke guvenilip ard arda mac veriliyor , tebrik ediyorum kendisini

hocamiza basarilar dilerim macinda hakem sansi yaninda olsun , bir cok takimi mac ayarlamaktan bir o kadari finansal konulardan edirne disina cikamazken en onemli platformda bir turke guvenilip ard arda mac veriliyor , tebrik ediyorum kendisini

soru 1
dun maci izlerken sarhos muydunuz

he dogru. Sinanin sarisi dogruydu , De Jongun tüm foulleri dogru.
Harbiden kussun

Ülke içinde beş para etmez, eyyamcı hoca. UEFA kendi organizasyonlarına bakıyor, iyiyse devam ediyor. İnşallah orada da patlar da Cücü iyi hakem geyiği biter. Sırf Galatasaray değil bir sürü Anadolu maçı sayabilirim berbat yönettiği.

Bırak bu ayakları ya.

Tabi sen katılmazsın buna ama dün yine ince ince doğradı bizi. Haftalardır hakemler böyle. Kimse hakemi bahane etmiyor yenilgi(ler) için ama ortada olan bariz haksızlıkar var.

Beşiktaşa kalkan olmuş hakemler zaten ligde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Reyiz bu kahpece postundan sonra dostlugumuzu masaya yatirma karari aldim!!!!

Bir derbi acisindan gayet iyiydi , bir hatasi varsa sabrinin net elle oynamasini gormedi , serdar a kirmizi vermedi (belki topu cok actigi icindir) , kafa topunda itilen josef e de penalti calsa itiraz edilemezdi ,havadaki adama dokunamazsin az ya da cok ,yerle temasi olmadigi icin etkilenir itmeden

komik komik yorumlarla burayi okuyan rakiplere kendinizi guldurmeyin . tac kenarinda sinan a yapilan sariyi vermedi , sabrinin elle oynamasindan 1 dk kadar once josef in elle oynamasini vermedi ,bunlar da aleyhimizdeki hatalari

macin skoruna etki edecek hic bir hatasi olmadigi gibi tansiyonu da elinde tuttu

pardon ,unutmadan , 1 ciddi hatasi var , uefa ona bir ust mac vermediyse bundandir , serdar in basina aldigi darbede oyunu tam durduracakken bizim kontra atagimiz vardi ,ikilem yasadi devam ettirdi , oysa ki sartlar ne olursa olsun oyunu durdurmak zorundaydi

minimum 8,5 ve uzeri not aldigina da eminim .. siz konusun durun .

Üst Alt