UEFA'dan Devrim Gibi Karar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Devrim Gibi Karar!

2.madde doğruysa Portekiz ve Fransa'nın dışında Rusya'dan da 2 takım direkt gruplarda olacak.Elemelerdeki kota 10'dan 5'e veya 6'ya düşürülmüş.Daha da zor olacak elemelerden gelmek.

CqxomzRWYAAnkY8.jpg

Son düzenleme:
Gerçi elemelerdeki en güçlü takımlar Shaktar,Ajax,Anderlecht,Lizbon,Monaco falan olacak.Babalar direkt gideceği için orta seviye takımlar kaldı.Kontenjan yarı yarıya düşse de kaliteli takımlar olmayacak artık.

"Historical success in the competition will also be acknowledged in coefficient calculation (points for previous European titles with a weighted system for UEFA Champions League and UEFA Europa League titles)"

En azindan biraz puan alacagiz gibi buradan.

Ancak bu da tamamen diğer kulüpleri potada tutmak için yapılmış bir sistem.Manchester United,Milan,Inter vs. vs.

Bizim takımlarımız için daha kolay olacak elemeler. İngiltere ispanya almanya 4.sü italya 3.sü yerine Fransa rusya portekiz 3.leri ile oynayacağız artık.

alın bir tarafınıza sokun o zaman liginizi şuraya bak yaa küçük takımlar zaten rezil oluyordu güç dengesi açısından şimdi iyice burjuva elit bir takımlar grubu ve onların soytarısı olacak alt kademe takımlar olacak iyice pokunu çıkartmışlar

böyle karar mı olur ya hiç bir tadı kalmaz sürpriz takımlar nolucak bate borisov tarzı onları izlemeyin diyosunuz yani

bu habere en çok fenerliler sevinir heralde. malum adamlar 10 senedir 2.lik kontenjanından önelemede eleniyor. şimdi şansları birazcık artar

dogru karar, CL'de son dönemlerde kalite baya düstü, ayrica büyük takimlarin eslesmesini izlemek istiyorum bate borisov vs aek maci kimsey iilgilendirmez ve ilgi cekmez

kim ne derse desin türkiye kulüp takimlari olarak isvicre, rusya, ukrayna ve belcika'nin arkasinda ise bu en basta ülkeyi, ülke futbolunu ve yöneticilerin sucudur

her sene milyon dolarlar harcanan ülke futbolu nasil gelisemiyor anlamiyorum

dogru karar, CL'de son dönemlerde kalite baya düstü, ayrica büyük takimlarin eslesmesini izlemek istiyorum bate borisov vs aek maci kimsey iilgilendirmez ve ilgi cekmez
Bu biraz algı meselesi aslında eskiden yerleşmiş bir takım topluluğu vardı. Mesela bu sezonu baz alırsak,

Manu, Liverpool, Inter, Milan, Valencia vs gibi takımlar yok bile, bu liglerden yerlerine ya takım katılamıyor ya da katılan takımlar zamanında bu takımları izleme keyfini vermiyor.

Bir de Athletico Madrid dışında kafadakilere baş kaldırabilen başka takım yok.

Bu biraz algı meselesi aslında eskiden yerleşmiş bir takım topluluğu vardı. Mesela bu sezonu baz alırsak,

Manu, Liverpool, Inter, Milan, Valencia vs gibi takımlar yok bile, bu liglerden yerlerine ya takım katılamıyor ya da katılan takımlar zamanında bu takımları izleme keyfini vermiyor.

Bir de Athletico Madrid dışında kafadakilere baş kaldırabilen başka takım yok.

genel olarak bütün büyük takimlar birbirini yenebilecek gücte diye düsünüyorum, yalniz 2 etken ispanyol takimlarinin aradaki farki baya acmasina sebep oldu: messi ve ronaldo.

örnegin bizim ft ve drogba döneminde real ile oynadigimiz maclarda ronaldo kilit etkendi, o olmasaydi eminim turu gecen taraf biz olurduk

genel olarak bütün büyük takimlar birbirini yenebilecek gücte diye düsünüyorum, yalniz 2 etken ispanyol takimlarinin aradaki farki baya acmasina sebep oldu: messi ve ronaldo.

örnegin bizim ft ve drogba döneminde real ile oynadigimiz maclarda ronaldo kilit etkendi, o olmasaydi eminim turu gecen taraf biz olurduk
Ronaldo ile alakası yoktu o maçların ilk maçta uzaktan şut çekmek dışında bir şey yapmadık sıkıntı oydu.

İkinci maçtaki ilk gol de ofsayttı zaten.

Barca - Munih ve Real en iyi takımlar son dönemde. Bence Barca ve Munih, Real'e karşı öndeler ancak Athletico da bu takımları eleyebiliyor. Son dönemde sadece Juventus ile Dortmund girdi bu takımların dışında potaya zaten.

Üst Alt