UEFA’dan Men Yok! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA’dan Men Yok!

Şu kadar zarar var arkadaş da onu söylüyor

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız
Nasıl yani anlamadım 30 milyon euro bonservisten zarar edebilirsin diye bir ceza yok üstat...Kar edeceksin diye de konamaz...
Uefa sadece transfer olarak koymuyor bu kotayi lakin şu kadar zarar a kadar sana musade ediyorum diyor
Zaten futbol as nın giderlerinin çoğu alislar ve futbolcu maaşları

Uefa sadece transfer olarak koymuyor bu kotayi lakin şu kadar zarar a kadar sana musade ediyorum diyor

Ha anladım üstat bonservisle alakalı değil total olarak faaliyetlerinden şu kadar zarar edebilirsin diyor ki bize de en son yıllık 30 milyon euro zarar kotası koymuştu...O postta bonservis-transfer anlaşılıyor ben transferden bahsediyorum...Hürmetler...

Transfer değil sadece futbol lakin giderler gelirlerde en başı tutuyor

Ha anladım üstat bonservisle alakalı değil total olarak faaliyetlerinden şu kadar zarar edebilirsin diyor ki bize de en son yıllık 30 milyon euro zarar kotası koymuştu...O postta bonservis-transfer anlaşılıyor ben transferden bahsediyorum...Hürmetler...

Transfer kisaltmsida gelmeyecek muhtemelen Sadec e maaş bütçesi ve denk bütçe gelecek

Transfer kisaltmsida gelmeyecek muhtemelen Sadec e maaş bütçesi ve denk bütçe gelecek

Denk bütçe gelmez ama bonservis karı şart koşulabilir üstat onda da şu kadar denmez kafa kafaya istenir ve evet maaş sınırı ihtiyati olarak gelebilir ben de en fazla bu 2 kısıtla açıklanacağını düşünüyorum ki keşke öyle olsa...Disipline edilmemiz için şart...

Denk bütçe kesinlikle gelmeli zaten bizi batıran konuların basında bu var

Denk bütçe gelmez ama bonservis karı şart koşulabilir üstat onda da şu kadar denmez kafa kafaya istenir ve evet maaş sınırı ihtiyati olarak gelebilir ben de en fazla bu 2 kısıtla açıklanacağını düşünüyorum ki keşke öyle olsa...Disipline edilmemiz için şart...

Yıllık 100 milyon dolar vs euro kazancı olan bir klüp 40 45 bandı maaş ödemesi artı transfer 20 ml ile çok rahat dönebilir
Devletin önümüzdeki 3 yıl içinde düşük faizli kredi imkanı verecek olduğunu düşünürsek buna ek olarak da amatör branşların giderlerini karşılayacağını düşünürsek çok rahat dönmemiz lazım
Artı fatih 'in dediği stad isim hakkı 2 3 yıl şampiyonluk ile çok iyi kıvama geliriz

Üst Alt