UEFA'dan Milan'a Tarihi Ceza! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UEFA'dan Milan'a Tarihi Ceza!

Arkadaşların dediği gibi başarı da bu durumda etkiliyse şampiyon olmasak bunlar bize de saplarlardı o zaman. Gerçi 6 milyon e sapladılar zaten de bunların cezasının yanında iyi gene.

Bu arada bence bu ceza uygulanmaz. 45 milyon maaş bütçesiyle ayakta kalamaz Milan.
Bence de yeni yönetime süre tanıdılar ve bunun yanında Şampiyonlar Ligine katılım için gereken dereceye ulaşıp ulaşamayacağımızı beklediler. Benim Başkanın açıklamalarından anladığım verilen bu ceza esas verilmek istenen ceza değil.

Dunya tarihinin iki efsane Milan takimi olmustur, Sampiyonlar Ligi'nde show yapmistir ikisi de: Arrigo Sacchi'nin Milan'i ve Carlo Ancelotti'nin Milan'i. Iyi yonetileceksin iste, su an Milan'dan daha buyuk bir kulubuz, ki biz de rezalet yonetiliyoruz.

155010.jpg

milan-2005.png
Şevşenkolu Milan ve Ronaldolu United zamanları ne güzeldi yav

Herkes (ben dahil) diyordu büyük takimlara niye ceza vermiyorlar bizim gibi "kücük baliklara" hep cezalari kitliyorlar diye.

Aha iste simdi Milan gibi bir kulübe feci sekilde cezayi gecirdiler. Normal yani sen o kadar para harcayip yillarca sifir basari elde edersen mali tablonun da yerin dibine girecegi cok da sasirilacak bir durum degil yani.

Bizim taraftar Dursun döneminde anlamadi bunu. Sportif basari olmadan borclar bitmez, istersen 10 tane Riva sat. Umarim bizimkiler aldigimiz cezanin farkindadir ve bunu bir cezadan ziyade yeni bir baslangic icin bir firsat olarak görürler de bazi yanlislari düzeltiriz artik insallah. Cünkü ben biktim artik bu magduriyetten.

Biz yine az almissiz olm. Demek ki sampiyon olmasak kan alacaklarmis..

Buyuksun fatih hoca.

Dursun allah belani versin be..

@Ahmed Arif Kesen bunu begendi.
Renktaş,harbiden ucuz yirttik.
Beceriksiz dursun kalsaydı eğer şampiyon olsak bile bizi en az 2 sene men ederlerdi.
Mustafa cengiz bu konuda iyi iş çıkardı.

Umarım milan suyu bulandirmaz ve bizi örnek göstermez.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Zaten edilmemiz gerekiyordu hep soyledim

Olmadigina cok mutluyum ama bir o kadar da saskinim acikcasi

Rakamlari egip buktuk desem o da degil , zannediyorum servet yardimci orayi da turk usulu yonetiyor ceferini de kafalayip

adamların bizi şikayet edeceğiyle ilgili haber vardı doğruysa bize oyuncu falan satmazlar zaten bizim oyuncu alcak durumumuzda yok orasıda ayrı

Yaaa işte böyle zengin görünümlü fakir fukara garip gurebaya koca milanı satarsanız 2-3 şampiyonluk alacağız diye durumunuz bu olur :) Zaten hangi kulüp satıldıktan sonra iflah olmuş? Tek istisnası Chelsea... Sahiplik isteyenlere duyurulur...

Milan bizi şikayet edip ceza almamız için lobi yapan 2 italyan kulübünden biri idi. Şimdi biz ve Milan'ın aldığı cezalara bakınca cidden arada fark var yani, Milanı bir nevi öldürmüşler. Bize de son bir çıkış şansı verdiler.:cigara:

bizim Avrupa'dan men almamız için lobi yapacaklarına birazcık kendileri için lobi yapsalarmış kendileri için daha iyi olabilirmiş :)

Üst Alt