Ufuk Ceylan Galatasaray'da ! - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ufuk Ceylan Galatasaray'da !

Takımda yabancı kaleci görmek istemiyorum artık.Leo Franco yada hiç ısınamadım.Güven veren bi kaleci değil.Umarım Ufuk en kısa zamanda kaleyi devralır.Tabiki çok zor

2'de 2 olduk. Scoutgs ile duruşumuz devam ediyor 00:00'a kadar da Sercan konusunda bekleyişim devam ediyor.

Ya 4 kaleci oldu,hani onu geçtim,en iyi ihtimal ikinci kaleci olur ufuk,onda da anca ftk de oynar,aykut gibi paslanır bence.Milli takım kariyeri için de gelirse 11 de oynamalı.Leo çok iyi değil zaten.

nerde bu transferler resmi sitede hicbir sey yok? ayrica biz de yerli kaleci falan oynamaz, gelenegimize aykiri,,oynatirsak gunaha giriyormus tum camia..en son duzenli oynayan yerli mehmet ti galiba, artik onunki de ne kadar duzenli sayilirsa :) (orkunla aykutun oynadigi sezonu saymiyorum)

Ufuk da ASLAN oldu!

FLAŞ! Galatasaray ile prensipte anlaştığı ve sözleşmesini uzatmadığı için Manisaspor Yönetimi'nin kadro dışı bıraktığı Ufuk için anlaşma sağlandı.

Bu transfer karşılığında Manisaspor'a 750 Bin Euro para + Yaser verildi. Galatasaray ile prensipte anlaştığı ve sözleşmesini uzatmadığı için Manisaspor Yönetimi'nin kadro dışı bıraktığı Ufuk için anlaşma sağlandı.

Bu transfer karşılığında Manisaspor'a 750 Bin Euro para + Yaser verildi.

01.09.2009

Kaynak : DHA

arkadaslar orkun yada aykuttan biri gidecek belli oldu. inş. aykut gider mondiden beri bizde adam bi türlü formayı kapamadı. ayrıca stau maçını onun yüzünden kaybettik hala gözlerimin önünde sayesinde 10 milyon eurodan olduk.ayrıca yabancı kalecilere laf edenler bu Galatasaray Tafareller mondragonlar korudu ayrıca leo franko çok iyi bir marka değeridir. oyle tvlerde yapılan yorumlara bakmayın yıllarca atletico gibi takımda file bekçiliği yaptı.

KALECİ UFUK'A KARŞILIK 750 BİN EURO + YASER VERİLDİ

Ve Ufuk Ceylan'da mutlu son...

Galatasaray ile prensipte anlaştığı ve sözleşmesini uzatmadığı için Manisaspor Yönetimi'nin kadro dışı bıraktığı Ufuk için anlaşma sağlandı.

Bu transfer karşılığında Manisaspor'a 750 Bin Euro para + Yaser verildi.

Kadir ÇETİNÇALI, İstanbul DHA

Çok fazla vermişiz.

Artı 4 kaleciyle ne yapacağız anlamadım.Haldun işini bilirdi, nasıl Yaser yerine bir kaleci vermedi ona şaşırdım.

Ufuk en kısa zamanda formayı alır.Rıjkaard Rüştü'yü kesip Valdes'e vermişti formayı.O olmasa bile Leo'nun sözleşmesi bbitince transfer yapmayız kaleyi uzun yıllar tteslim ederiz.Gerçekten çok yetenekli.

Bu sözleri Ferdi içinde duyudk. Mondi gidince Aykut geçicek dendi. Geçti gördük.

İlla Türk kaleci arıyorsak Sinan Bolat var. Ben Ufuk'un bu takımda 112de oynuyacağını düşünmüyorum.2-3 sene sonra bile.

Bizim su anda 3 kalecimiz var.Aykut'un gönderileceğini Haldun Üstünel daha 2 ay önce söylemsti.Ümit Karan,Hasan Sas ve Aykut'a verdiği hizmetlerden dolayı tesekkür ederiz diyerek,Aykut kesin trasnfer olacak bugün bir klube eğer doğruysa.

Bu sözleri Ferdi içinde duyudk. Mondi gidince Aykut geçicek dendi. Geçti gördük.

İlla Türk kaleci arıyorsak Sinan Bolat var. Ben Ufuk'un bu takımda 112de oynuyacağını düşünmüyorum.2-3 sene sonra bile.

Boş bir kaleci olsa milli takıma çağrılmazdı.Biz Aykut'uda kaleye geçirebilirdik ama güven meselesi.Ben hem Rıjkaard'ın hem de Başkanımızın Ufuk'a güveneceğine inanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt