Ufuk Sarıca Beşiktaş'ta! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ufuk Sarıca Beşiktaş'ta!

Hoaayda.
Ulan bjk çok akıllı yönetiliyor su fiko döneminde.
Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru ya la
Yagizer hocam ne oldu?
Adamı bir mendil gibi kullanıp attılar mi

Biz aysal döneminde hızlı çıktık tez yorulduk.
Bjk bikac senedir iyi yönetiliyor ve sonuca bağlanır mı bilmem ama önümüzdeki bikac yılda yukarılara oynar.
Baskette butceye bağlı iş, futbolda dedigim olur büyük ihtimal.

Ufuk Sarıca Yaşar Holding'in, Karşıyaka'nın yeni sezon bütçesini belirlemesini bekliyor, sözleşmesi devam etmekte. Henüz karar vermedi. Aspor yine sallıyor olabilir.

Ufuk Sarıca Yaşar Holding'in, Karşıyaka'nın yeni sezon bütçesini belirlemesini bekliyor, sözleşmesi devam etmekte. Henüz karar vermedi. Aspor yine sallıyor olabilir.

Benim o konuda umudum yok. Hoca geçen sene mutsuzdu. Verilen sözler tutulmadı. Beşiktaş adama iyi bir bütçe sunduysa kesin gider. Koç sponsor olacakları lafları falan da dolaşıyor. Yaşar Holding karar verene kadar hoca gitti gider.

Son düzenleme:
Benim o konuda umudum yok. Hoca geçen sene mutsuzdu. Verilen sözler tutulmadı. Beşiktaş adama iyi bir bütçe sunduysa kesin gider. Koç falan sponsor olacakları lafları falan da dolaşıyor. Yaşar Holding karar verene kadar hoca gitti gider.

Valla abi benim de ümidim yok, daha önce burada başka konuya da yazmıştım. Normal sezonun son maçı Büyükçekmece maçından sonraki açıklamalarından zaten çok belliydi kırgın olduğu. Gerekli takviyeleri yapamadık, 3 yabancıyla oynadık, bu kadroyla play offta elimizden geleni yapacağız falan demişti ama, koç kontağı o maçta kapatmıştı.

Aslına bakarsan sezon başında ilk 5'in 4 oyuncusunun gitmesiyle biraz kırılmıştı, Euroleague'de oynadı takım. Bobby için, Diebler için, D.J için bütçenin daha fazla artırılacağını umuyordu sanırım. Kolay değil 3 senede kurduğu düzen Euroleague'de oynayacağı sezon yıkıldı. Bobby 375bin alırken şikeciler 1.100 verdi tabi o paralara çıkmak kolay değil ama 800'e falan kalacağını düşünüyordu sanırım.(Bu sadece tahmin)

Selçuk Yaşar'a da kızamıyorum. Basketbolda, futbolda ben kendimi bildim bileli adamın tepesine bindiler gidiyorlar. Ek bir sponsor bulalım, başka kaynak yaratalım yok.
Selçuk Baba sıkıştık para ver. Ne güzel İstanbul...

Futbolda bir bok olduğu da yok afedersin.

KİLiT

Ufuk Sarıca Onaylanmış hesap ‏@UfukSarica15

Beşiktaş Sompo Japan ile anlaştığıma dair haberler asılsızdır..Tarafımdan yapılmadığı sürece lütfen bu haberlere itibar etmeyiniz..

15:37 - 08 Haz 2016

Ufuk Sarıca ‏@UfukSarica15 14 dk.14 dakika önce Beşiktaş Sompo Japan ile anlaştığıma dair haberler asılsızdır..Tarafımdan yapılmadığı sürece lütfen bu haberlere itibar etmeyiniz..

Bu ne bjk dusmanligi reis?Alsalar da bir halt olmaz zaten.Ligde 4 EL takimi olacak,

Üst Alt