# Uğur Ayhan


Cevap: Uğur AyhanKişisel Bilgiler

Doğum Yeri : BAHÇELİEVLER

Doğum Tarihi : 1 Temmuz 1992

Uyruk : TCTff'e göre Amatör vizesi varmis.Benim gözüme batan özellikleri savasci olmasi, pres yapmasi ve paslarinin yaninda gol bölgesinde de etkili olmasi, Besiktasa karsi bir gol atti sanirim.

A1 ve A2 takimin arasin'da oynanan mac'da da cok iyi futbol oynadi.
 
Cevap: Uğur Ayhanbursa maçı çıkışında bi minibüs önümüzde durdu.gençler nereye gidecekseniz bırakalım dediler.biz de 3 arkadaş teşekkür edip bindik arabaya.meğer uğur ayhan ın akrabalarıymış.gayet yetenekli bir genç olmakla beraber takımda yaşı en ufak isim.bir de akrabalarına sordum yarın öbür gün lazım olur diye,GALATASARAYLIymış.
 
Cevap: #24 Uğur Ayhanugur_ayhan_b.jpg
UĞUR AYHAN - Oyuncu Bilgi Ekranı Türkiye Futbol Federasyonu
 
Cevap: # Uğur AyhanYok ya Yektalar Stancular milyonlarca para sacarken Ugurlarımızı bu takımda nasıl goruruz..Sonra Anıl Karaer gibi bir gün takıma tekrar isteriz.Sattılar 300bine şimdi geri almak istiyorlar Allahım yarabbim ya sabır!!!
 
Cevap: # Uğur AyhanYok ya Yektalar Stancular milyonlarca para sacarken Ugurlarımızı bu takımda nasıl goruruz..Sonra Anıl Karaer gibi bir gün takıma tekrar isteriz.Sattılar 300bine şimdi geri almak istiyorlar Allahım yarabbim ya sabır!!!300 bine alsalar iyi. transfermarkt de transfer bedeli 700 bin €uro yazıyor...ayrıca geçtiğimiz sezon bankasyanın en iyi sol beki seçilmiş...
 
Cevap: # Uğur AyhanUgur Ayhan,İbrahim Selen,Okan Derici ve Berkin kesin alınır kadroya Benfica maci icin.
 
Üst Alt