Uğur Boral Sezonu Kapattı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Cevap: FLAŞ! Uğur Boral Sezonu Kapattı!

Bu kadar kasabın olduğu bir ligte mahallede adam çalımlayacak kadar tekniğin bile olsa sakatlanırsın

Bir futbolcunun sakatlanmasına uzuldum.Geçmiş olsun.

Ama formda olaqn Uğur sakatlandı ve iyi kötü katkı verecekti.Buna sevindim.Adamlar bizdekiler sakatlanınca bayram ediyorlar.İnşallah nice sakatlıklarla uğrasırlar.Söyle Aynı anda Semih,Alex,Emre,Özer,Santos,Gökan sakatlansın bakalımda görelim fenerin iyi futbolunu.

Biz su an gerçekten yukarıdaki sakatları vermiş durumdayız.Sabri,Hakan,Jo,Mehmet,Baroş,Kewell. E daha ne olsun?

Santos veya Wederson sakatlanırsa durumları kötü. Uğur'a da geçmiş olsun son maçlarda oldukça iyiydi.

Bir futbolcunun sakatlanmasına uzuldum.Geçmiş olsun.

Ama formda olaqn Uğur sakatlandı ve iyi kötü katkı verecekti.Buna sevindim.Adamlar bizdekiler sakatlanınca bayram ediyorlar.İnşallah nice sakatlıklarla uğrasırlar.Söyle Aynı anda Semih,Alex,Emre,Özer,Santos,Gökan sakatlansın bakalımda görelim fenerin iyi futbolunu.

Biz su an gerçekten yukarıdaki sakatları vermiş durumdayız.Sabri,Hakan,Jo,Mehmet,Baroş,Kewell. E daha ne olsun?

Abi soru bu zaten bizde as oyuncular sakatlanıyor adamlarda yedek oyuncular..

Demişsin Semih,Alex,Emre,Özer,Santos,Gökhan sakatlanırsa görürürüm onların futbolunu demişsin ama ben sana burdan garanti veriyorum bu adamların hiçbirisi ciddi sakatlanmıcak sezon için en fazla 2-3 günlük darbeye bağlı sakatlıklar yaşarlar adamlar sakatlanmıyor valla bilmiyorum antrenmandanmı kaynaklanıyor neyden kaynaklanıyorsa artık

içlerinden sadece alex sakatlansın görürüm ben o fenerin halini..Fener sadece alex'ten ibaret bir takımdır..

fenerin en iyi oynayan oyuncusu Emre Belözoğlu bence Alexin sakatlanması çok birşeyi değiştirmez,Emre'yi tutamıyor rakip takım hem hızlı hem teknik

evet hızlı ve teknik ama emre sadece orta sahayı toparlama da görev üstleniyo.Eskisi gibi hücum gücu kısıtlı emrenin ama alex takımın neredeyse tüm hücum gücünü üstleniyo.Fenerde emre varkende dökülüyodu ama alex yokken doğru dürüst pozisyona bile giremiyolar.Çoğu puan kaybettikleri maçlar alexsiz maçlar.Galatasarayla fener arasındaki tek fark emre'dir.Baroni de hikaye çünkü baroniyi baroni yapanda emre..O sadece al gülüm ver gülüm yapan bir oyuncu, emre + katkı sağlıyo ona..

fenerin kadrosunda bir halt yok 5 tane oyuncuları var iyi Emre,Semih,Alex,Volkan,Lugano gerisi yalan istikrarsız herifler

öyle , ama işte içlerinde en can yakıcı adam alex :) alex yoksa o takım maç kazanamaz, o yüzden diğerlerinin bir esprisi olmaz.Maç kazanamayınca da o adamlar silik gözükür..Zaten semihi de semih yapan alex'dir.Tıpkı nobreyi yücelttiği gibi...Yoksa semihde dümdüz bir topçu..

öyle , ama işte içlerinde en can yakıcı adam alex :) alex yoksa o takım maç kazanamaz, o yüzden diğerlerinin bir esprisi olmaz.Maç kazanamayınca da o adamlar silik gözükür..Zaten semihi de semih yapan alex'dir.Tıpkı nobreyi yücelttiği gibi...Yoksa semihde dümdüz bir topçu..

gerçi doğru ya o adam olmayınca düz topçu oluyor çoğu :)

bizi 2-3 kere yendiler sanırım hem kendi sahamızda hem bokluderede alexleri olmadan.

derbi maçlar alex falan dinlemiyor, o maçın havasına tüm futbolcular havaya giriyor.Orda kazma selçuk bile yıldız oluyor.Barça seyretse selçuğu alır ispanyaya götürür o maçtan sonra.

Üst Alt