Uğur Karakullukçu: "Bu skandal Bay Özbek ve yönetiminin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Karakullukçu: "Bu skandal Bay Özbek ve yönetiminin"

Gözlerim @Emre Saykal 'ın acımasız eleştirilerini arıyor. Tam ona göre bir haber. Yazmadan ona katılıyorum.

Benim pek umurumda değil artık. Bu olay şuna benziyor; ''sokakta bir kızı kaçıranlar vardı tecavüz etmek için, ben bağırdım yardım istedim kızı kurtarmak için ancak kimse gelmedi ve kıza tecavüz ettiler''

Takımın durumu da böyle.

Dursun anasını ağlattı, tüm değerleri yok ettiği gibi, kendisini sağlama almak için uyduruk adamlara yüksek ücretler ile 4 yıllık sözleşme yaparak camianın 5 senesini daha çaldı.

Iste bende bunu diyorum adam tekrar baskan olmak adina transfere deli para harciyor. En vahimi bu takim sampiyon oluda tekrar avrupadan men ceza yersek gel cümbüse

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Sıkıntının en küçük bölümü bence men yemek. Şampiyon olunamaz ise kulüb büyük bir finansal yükle yüklenecek. Riva ve Florya sermayeleri şimdiden bir kumara alet oldu. Durumumuz evini barkını satıp tümünü rulet masasına koyan bir kumarbazınkinden farklı değil.

Üst Alt