uğur karakullukçu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..
c7f0eebb6a04664957ca41c65e105adc.jpg

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nevzat Aydın'a laf geçirmek kim sen kim...Bu çocuğu özelden uyarmıştım yeni evlendim peşimi bırakın filan demişti...Yazık çok yazık...

Ben de kurumunu değiştirme neden Mehmet Demirkol ile Metin Tekin'i şahidin yaptım demiştim sonra Levent Tüzemen'i mi yapayım galatasaraylı deyince bıraktım peşini...

Kendisi üzerinden Galatasaray'ı ezdirdiği müddetçe ekmek yer yoksa kariyeri 3-5 sene sonra biter...Kısacası para için galatasarayı satanlardan...

8 numara değilki herif, hatta boylarının kısa olması dışında benzerlikleri de yok.

Buradaki mesele bu adamı izleyenlerin çoğu bunu bilmiyor, Ali Ece gibi olmaya çalışıyor, gidip programda base42 esprileri falan yapıyor.
Yani yeteneksiz bulmuyorsun çocuğu? Zaten 10 numara artık dünyada bulunmayan pozisyonda...Üstat daha önce yazdım Cafer Tosun'u takip et 8 numara olarak, yusuf zaten artık biliniyor, abdurrahim var sol bek bir de yunus emre stoper...Geleceği parlak trabzonun...Ben bunların hepsini sadi hoca zamanından takip ediyorum...

Abdülkadir sekiz numara demek. Böyle adamlar yorumculuk yapıyor, Mustafa'nın geçen dediği gibi İnsan hayret ediyor.

Yani yeteneksiz bulmuyorsun çocuğu? Zaten 10 numara artık dünyada bulunmayan pozisyonda...Üstat daha önce yazdım Cafer Tosun'u takip et 8 numara olarak, yusuf zaten artık biliniyor, abdurrahim var sol bek bir de yunus emre stoper...Geleceği parlak trabzonun...Ben bunların hepsini sadi hoca zamanından takip ediyorum...
Abdülkadir'i forumda ilk öneren benim yav.

Cafer'i izlemek kısmet olmadı henüz ama izleyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt