uğur karakullukçu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne güzel hayat FM oyna yabancı ligleri izle gel TV de yorumla para kazan.Kimse hocaya soramiyor hoca bu selcuk sevdan belhanda aşkın yuzunden Babel yüzünden ligde bu durumdasiniz Taylan i almak için neden son haftayi bekledin.Ben öğrenmem ogretirim felsefesi devam mı hocam ?

18 yaşında nasıl 1 tiptin merak ediyorum İso.
O zaman da olgun ve çirkindim... Yaşlanınca tipin düzelir dediler allaha şükür yaşlanacak kadar yaşadım ama şu an hem daha olgun hem de daha çirkinim ;)

Yalnız hakkaten şaka bir yana insanlıktan çıkmak üzerim yav ben pek takmam görünüşü de artık karşımdaki insanlar için üzülmeye başladım eğer empati yapmasam öttürürdüm ben bu dünyayı da artık boğazımdaki damarlar bağımsızlığını ilan etti...

O zaman da olgun ve çirkindim... Yaşlanınca tipin düzelir dediler allaha şükür yaşlanacak kadar yaşadım ama şu an hem daha olgun hem de daha çirkinim ;)

Hakkaten insanlıktan çıkmaz üzerim yav ben pek takmam görünüşü de artık karşımdaki insanlar için üzülmeye başladım eğer empati yapmasam öttürürdüm ben bu dünyayı da artık boğazımdaki damarlar bağımsızlığını ilan etti...
Bu kadar çirkinsen gül cemalini neden saklıyorsun onu anlamıyorum.

Bu kadar çirkinsen gül cemalini neden saklıyorsun onu anlamıyorum.
O ne demek üstat sen zeki adamsın... İnsan yakışıklı olsa saklanır mı hadi çok efendi diyelim de çirkin olunca insan ister istemez çekiniyor yav... Yani görüyorum çok andaval var adam yahut kadın çirkin ama kendini güzel sanıyor o embesiller hariç gerçeklerin farkında olan ya da görünüşü önemsemeyenler bir ömür böyle yaşayınca kanıksıyor.

Yani ben kendimi hiç kanunlar karşısında eşit yurttaş olarak görmedim ki :) Üçüncü sınıf hissediyorum şahsen... Her yerdeki en çirkin kişi olmak anlatılmaz yaşanır ;)

O ne demek üstat sen zeki adamsın... İnsan yakışıklı olsa saklanır mı hadi çok efendi diyelim de çirkin olunca insan ister istemez çekiniyor yav... Yani görüyorum çok andaval var adam yahut kadın çirkin ama kendini güzel sanıyor o embesiller hariç gerçeklerin farkında olan ya da görünüşü önemsemeyenler bir ömür böyle yaşayınca kanıksıyor.

Yani ben kendimi hiç kanunlar karşısında eşit yurttaş olarak görmedim ki :) Üçüncü sınıf hissediyorum şahsen... Her yerdeki en çirkin kişi olmak anlatılmaz yaşanır ;)
Biraz abartıyorsun gibi.

Biraz abartıyorsun gibi.
Yok yav gerçekçiyim sadece yani insan çirkin olur da benimkisi acayip, garip bir görünüm cidden hiçbir uzvum insana benzemiyor :( Yani burun var evet insan burnu ya da kafatasım var ama yani ne bileyim :) Neyse yav adamı kamuya açık kendi kendine gömdürttün iki dakka liboş karakullukçuyu gömüyordum muratın pasıyla Keramettin ile Yüzleşme'ye döndü ben kaçak çay içeceğim üstat hürmetler...

Yok yav gerçekçiyim sadece yani insan çirkin olur da benimkisi acayip, garip bir görünüm cidden hiçbir uzvum insana benzemiyor :( Yani burun var evet insan burnu ya da kafatasım var ama yani ne bileyim :) Neyse yav adamı kamuya açık kendi kendine gömdürttün iki dakka liboş karakullukçuyu gömüyordum muratın pasıyla Keramettin ile Yüzleşme'ye döndü ben kaçak çay içeceğim üstat hürmetler...
Genetik mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt