uğur karakullukçu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Menajerlerden para aldığına inandığım şaklaban. Galatasaray kazanır 1 saat Gedson transferinden bahseder. Kulübe vurabileceği ne varsa o silahı kullanır. Galatasaray kaybeder hocaya sallar. Bir gün bir ajansta karşılaşırsam suratına söveceğim karaktersiz bir herif.
Gedson konusunda olduğu gibi eleştirdiği çoğu konularda haklı adam. Sonuçta durum ortada.

Az once dunku mac hakkinda yorumlarini dinledim
Kirmizi kart posyonuna alakasi yoktu falan diyor ;D
Herif topsuz alanda nelssonun elini yumrukladi hakemin gozu onunde, buna 2. sarı cıkmayacak da neye cikacak
Kafayi yemis bu
Bir de gomis'in p6 posyonuna p6 degildi falan demis ;D

Az once dunku mac hakkinda yorumlarini dinledim
Kirmizi kart posyonuna alakasi yoktu falan diyor ;D
Herif topsuz alanda nelssonun elini yumrukladi hakemin gozu onunde, buna 2. sarı cıkmayacak da neye cikacak
Kafayi yemis bu
Bir de gomis'in p6 posyonuna p6 degildi falan demis ;D
En objektif benim hastalığına yakalanmış, iyice yedi bitirdi kendini garibim.Tamam sensin Uğur bravooo sus artık

aga o kadar rahatsız iseniz iş yapın
yorumlarınız değerli olsun
siz yön verin insanlara

yaptığınız tek şey forumda saçma salak şeyler yazmak
eleştiriniz bile yok
Birilerine niye yön verelim milletin aklı,fikiri yok mu? Biz niye yönlendiriyoruz yav. Karşılaştırma tamamen komediden ibaret bir işe kalkışıyorlar onu da doğru dürüst yapmıyorlar. Bir iki kez izlemiştim kim gelse aşağı yukarı eşit oluyor iki oyuncuda ne hikmetse mesela burada cornelius'un serdar ile aşağı yukarı aynı olması saçmalıktan başka bir şey değil. Resmen aralarında uçurum farkı var biri ırmak ise diğeri deniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt