Uğur Meleke: "Arda'nın ne başarısı var da mağdurluk yapıyor?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğur Meleke: "Arda'nın ne başarısı var da mağdurluk yapıyor?"

pique harvardda master yapıyormuş bu herif gitti rıdvanın yanında kendi çetesini kurup master yaptı. olacagı bu daha ne olacak. beyni bayrampaşa sokagında kalmış ki esenlerde falan anca "adamlık" teorisine saygı duyarlar

Adama aslinda aşk vurdu o sevdiği sarı kiz abim dedigi kenan imirzaliogluyla evlenince " herşeyim var param pulum şöhretim ama terkedildim sirtimdan vuruldum" psikolojisine girdi..sakallarini kesmemesi bile bundan.farkli olmak gündem olmak adina her saçmalığı yapiyor.adini aklima getiremediğim o sarı kiz mahvetti adamın hayatını.takintili aşk yasayan bilir bu durumu..ben mesela ardayla ilgili duyacağım hiçbir habere sasirmam artik adam ruhunu yitirmiş bedeni dolaşıyor..o beden mutluluk takliti yapiyor, o beden sahte kabadayilik yapiyor, sacmaliyor vs vs..arda olayina bakisim budur cok cok kotu bir ahvalde herseyi var ama hiçbirşey mutlu etmiyor..

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adama aslinda aşk vurdu o sevdiği sarı kiz abim dedigi kenan imirzaliogluyla evlenince " herşeyim var param pulum şöhretim ama terkedildim sirtimdan vuruldum" psikolojisine girdi..sakallarini kesmemesi bile bundan.farkli olmak gündem olmak adina her saçmalığı yapiyor.adini aklima getiremediğim o sarı kiz mahvetti adamın hayatını.takintili aşk yasayan bilir bu durumu..ben mesela ardayla ilgili duyacağım hiçbir habere sasirmam artik adam ruhunu yitirmiş bedeni dolaşıyor..o beden mutluluk takliti yapiyor, o beden sahte kabadayilik yapiyor, sacmaliyor vs vs..arda olayina bakisim budur cok cok kotu bir ahvalde herseyi var ama hiçbirşey mutlu etmiyor..

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
selena gomez miydi kadının adi?

Dunyanin en iyilerinin oldugu Barca kadrosunda olmak basari tabi kac oyuncu verdin simdiye kadar Barcaya ? Atleticoda ise sampiyon oldugunda o takimin en onemli 2-3 oyuncusundan biriydi bu sayede 41 milyon euroya transfer oldu ,elestirilecek cok yonu var basta karakter olarak fakat adamin basarilarinida boklamayın.Eray ve turevleri ise hirsiz ve serefsiz Gs lisesi mensuplarinin sectikleri hirsiz yonetimlerin eserleri.

Seni son 5 senedir hiç bu kadar ciddi görmemiştim eltim.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Üst Alt