Uğur Tütüneker - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu Feto olayinin iyice bokunu cikardilar.

Ulan siyasetcilerin de bu adamla boy boy resimleri var, onlara niye birsey olmuyor. Hain köpekler isine geleni "kandirildik" diye kutariyorlar, isine gelmeyenleri de "fetöcü" ilan ediyorlar.

Ohh ne güzel dünya. Sizin adamliginiza tüküreyim ben, biraz insan olun insan.

Niye gelmiş sığınma talep edeydi ya avrupa da. Sanki adalet varda Türkiye de.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

O sene Pezeve'yi yenen tek takimdik. Ilk maci 3-0 kaybedip, rovansi 2-0 aldiydik.
Aynen oyle. Kupayi almislardi. Ortaokuldaydim. Zaten bizim takimin ne kadar iyi oldugu bir sonraki seneki yari finalle belgelendi. Hagi'nin kalbimizi kirdigi yegane andi o an. Yine de hakemler duzgun duduk calsa birseyler olabilir finali oynayabilirdik. Ah o gunler.

Aynen oyle. Kupayi almislardi. Ortaokuldaydim. Zaten bizim takimin ne kadar iyi oldugu bir sonraki seneki yari finalle belgelendi. Hagi'nin kalbimizi kirdigi yegane andi o an. Yine de hakemler duzgun duduk calsa birseyler olabilir finali oynayabilirdik. Ah o gunler.

Portekizli hakemlere o gunden sonra hep supheyle baktim. Duzgun duduk calmasini birak, yaptigi puştluklar olmasa ne o mac o kadar strese girerdik, ne Ugur'u ne de Tanju'yu kaybederdik. 4-0 yenilmez, ikinci mac da cok daha fazla sansimiz olurdu. Steau'da Hagi, Petrescu, Rotariu falan manyak top oynuyorlardi ama ne oldu, Milan finalde ellerine verdi.

Üst Alt