# Uğur Uçar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Uğur Uçar

Cevap: Uğur Uçar Geri Dönüyor

Uğur bizden biri. Bence kaliteli kadro içerisinde kendini geliştirebilir. Eboue' den Ujfa' dan çok şeyler öğrenecektir.

Avantajları;

*Sabri ve Eboue'nin yokluğunda Serkan Kurtuluş'u beşe katlar.

*Florya'da büyümüş biri olarak, ortamı en iyi tanıyanlardan birisi.

*Kimseyle uyum sorunu yaşadığını, tek bir kişiyle tartıştığını, sorun çıkardığını hatırlamıyorum.

*Yerli, bedava, eski oyuncumuz, 3 numaranın Bülent Korkmaz'dan sonraki en değerli sahibi ve küçük kaptan :)

*Etrafındaki birçok kişinin adının kirlendiği ortamda, işinden olmasına, dışlanmasına rağmen, tertemiz kaldı, kalabildi.

Dezavantajları;

*Konya'da yaşadığı sakatlıktan sonra o şahane futbolunu göremedik. Görebilseydik şu an kimse Sabri'ye de Gökhan'a da dilenmezdi.

*Ankaragücü'nde oynadı en son ve çoğunlukta da yedekti.

Doğrular yanlışları götürür. Hatta siler süpürür. Şahsi kanaatim Uğur'un gelmesi, 3 numaralı formanın da derhal Çağlar'dan alınıp Uğur'a verilmesi. Serkan da devre arasında bi kulübe satılacak mı kiralanacak mı napılıyosa yapılsın. Ama Uğur geri dönsün. Evet, eski futbolcumuz olduğu için. Evet, şike soruşturmasından tertemiz çıktığı için. Ve evet, onu çok sevdiğim için :)

İsmi heyecan yaratmamış ki sadece 165 mesaj var.

Dandrik Jaja konusuna daha fazla ilgi var. İşte bunu anlayamıyorum.

Serkan gitsin, Uğur gelsin.

Avantajları;

*Sabri ve Eboue'nin yokluğunda Serkan Kurtuluş'u beşe katlar.

*Florya'da büyümüş biri olarak, ortamı en iyi tanıyanlardan birisi.

*Kimseyle uyum sorunu yaşadığını, tek bir kişiyle tartıştığını, sorun çıkardığını hatırlamıyorum.

*Yerli, bedava, eski oyuncumuz, 3 numaranın Bülent Korkmaz'dan sonraki en değerli sahibi ve küçük kaptan :)

*Etrafındaki birçok kişinin adının kirlendiği ortamda, işinden olmasına, dışlanmasına rağmen, tertemiz kaldı, kalabildi.

Dezavantajları;

*Konya'da yaşadığı sakatlıktan sonra o şahane futbolunu göremedik. Görebilseydik şu an kimse Sabri'ye de Gökhan'a da dilenmezdi.

*Ankaragücü'nde oynadı en son ve çoğunlukta da yedekti.

Doğrular yanlışları götürür. Hatta siler süpürür. Şahsi kanaatim Uğur'un gelmesi, 3 numaralı formanın da derhal Çağlar'dan alınıp Uğur'a verilmesi. Serkan da devre arasında bi kulübe satılacak mı kiralanacak mı napılıyosa yapılsın. Ama Uğur geri dönsün. Evet, eski futbolcumuz olduğu için. Evet, şike soruşturmasından tertemiz çıktığı için. Ve evet, onu çok sevdiğim için :)

kesinlikle geri gelmeli çok seviyorum uğuru

gecen sene temiz kalmış futbolculardan...aklını az celemey çalışmamışlar şike konusunda şerefsizler

AhlSHSFCMAAEWbm.jpg

Sadece şu bile gelmesine sebep olabilir. Bu kadar pisliğin içinde Galatasaray'ı temiz bırakan bir konuşma. Bu konuşmayı kullanıp, bize bok atan şikecilere ''alın size kapak, Galatasaray'da yetişen adam böyle olur'' diyerek kullanabileceğimiz bir argüman. Çok önemli benim için

Sadece şu bile gelmesine sebep olabilir. Bu kadar pisliğin içinde Galatasaray'ı temiz bırakan bir konuşma. Bu konuşmayı kullanıp, bize bok atan şikecilere ''alın size kapak, Galatasaray'da yetişen adam böyle olur'' diyerek kullanabileceğimiz bir argüman. Çok önemli benim için

Peki abi konuşmada geçen bu çek mevzusu nedir,biliyor musun?

eboue afrika kupasina gidecek, sabri nezaman tekrar oynar bilmiyorum, bonservisi de yok, galatasarayli, ve serkan dan kesin daha iyi bir sag bek.

gelmesini isterim ama cok gereksiz olur bence

tamam Eboue yok ama .. O Pozisyon icin Sabri ile Ujfalusi var en kötü ihtimalle Serkan oynar ..durun Serkan Mi ? .. UGUR EN IYISI BIR AN EVVEL ALINSIN!

Gerek altyapıdan yetişmiş olmasıyla, gerekse kulübü tanıdığı için uyum sorunu yaşamayacak olması sebebiyle en mantıklı seçim Uğur olur. Gittiğinde üzülmüştüm, gelirse sevinirim. Eski performansını sergiler mi orası şüpheli ama bir Fatih Terim'in elinden geçtikten sonraki performansı daha belirleyici olur.

Gelsin. Serkan Kurtuş bir Aydın Yılmaz vakası oldu nasılsa. Uğur Uçar Eboue 'nin yokluğunda Sabri'ye alternatif olur. Hem bek pozisyonunda Sabri'den daha iyi olduğu kesin ama Ankaragücü' nde oynadığı dönemde izledim pek bi gelişim gösterememiş. Yine de altyapıdan gelen değerimizdir. Yarın öbür gün transfere gerek duymazı Eboue den birşeyler öğrenir belki .

Bununla beraber takıldığım bir konu altyapıdan bir sol bek çıkaramadık. Berk ve Anıl Bank Asya da en değerli oyuncular arasında gösteriliyor. Transferleri de çoğu takımın gündeminde. Kiralık oldukları dönemde iyi takip edilmiyorlar mı veya direk oyuncu olmaz gözü ile mi bakılıyor. konu döneüp dolaşıp Aydın' a geliyor ama bir aydın sabrı gösterilse de sonradan transfer etmek zorunda kalmasak.

Üst Alt