Haber - Uğurcan Çakır, Başakşehir Maçının Kadrosundan Çıkarıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Uğurcan Çakır, Başakşehir Maçının Kadrosundan Çıkarıldı

Alınmasını isterim de olayı çok da sündürmemek lazım. Teklif verilir, takas formülleri değerlendirilir, hatta bonservisi alınıp bir yıl orada devam etmesi formülü bile konuşulabilir. Ancak eğer aşırı tok satıcı davranışında bulunurlarsa pazarlıktan çekilmek en iyisi; belki seneye daha uygun şartlar oluşur...

Büyük bonservis bedeli ödeyebilecek Avrupa kulüpleri daha genç oyuncuları tercih ediyorlar genellikle. İçerde de FB genç sayılacak iki kalecisi varken Uğurcan' ı düşünmez, kendisi de pek istekli davranmayacaktır. BJK öyle bedeller ödeyebilecek durumda değil...

Gerçekten ilgimiz varsa, ya bize gelir, yahut TS da devam eder büyük ihtimalle...

Alınmasını isterim de olayı çok da sündürmemek lazım. Teklif verilir, takas formülleri değerlendirilir, hatta bonservisi alınıp bir yıl orada devam etmesi formülü bile konuşulabilir. Ancak eğer aşırı tok satıcı davranışında bulunurlarsa pazarlıktan çekilmek en iyisi; belki seneye daha uygun şartlar oluşur...

Büyük bonservis bedeli ödeyebilecek Avrupa kulüpleri daha genç oyuncuları tercih ediyorlar genellikle. İçerde de FB genç sayılacak iki kalecisi varken Uğurcan' ı düşünmez, kendisi de pek istekli davranmayacaktır. BJK öyle bedeller ödeyebilecek durumda değil...

Gerçekten ilgimiz varsa, ya bize gelir, yahut TS da devam eder büyük ihtimalle...
Yazılarımızı çok uzun yazmazsak
Okuyalım derim

Yazılarımızı çok uzun yazmazsak
Okuyalım derim
Yalnız içerik-uzunluk kriteri de dikkate alınmalı. F/P dan girip, Avrupa kulüpleri, FBJK dan çıkılan, oyuncunun nerede devam edeceğine dair tahminde bulunulan bir mesaj daha kısa yazılamazdı gibi...

Genel olarak hak veriyorum, zaman zaman çok uzun mesajlar yazdığımın ben de farkındayım; dikkat etmeye çalışırım:hat: (Derken yine uzadı yav :crushed:)...

Yalnız içerik-uzunluk kriteri de dikkate alınmalı. F/P dan girip, Avrupa kulüpleri, FBJK dan çıkılan, oyuncunun nerede devam edeceğine dair tahminde bulunulan bir mesaj daha kısa yazılamazdı gibi...

Genel olarak hak veriyorum, zaman zaman çok uzun mesajlar yazdığımın ben de farkındayım; dikkat etmeye çalışırım:hat: (Derken yine uzadı yav :crushed:)...
İstediğin gibi yaz üstat. Takılıyorum

Tr'de dünkü maçı ve ardından kutlamaları izleyip formamızı giymek istemeyecek bir topçu yoktur. Hani tapıyordur kulübü falan da belki o şekil, o da dışardan belli etmez ama içten içe keşke der. İdda ediyorum en revaçta Arda bile şu an boşta olsa gerizekalı değil ise yarın gelir bize imza atar fb yerine.
Uğurcan için de aynı bu dediklerim geçerli tabi ama Muslera'nın ardında beklemek ister mi, istemez mi sıkıntı çıkarsa buradan çıkar, olumsuz da olsa saygı duyarım kararına.

UYg7IJO.png

@Hakan Motz

Kerem ve abdül var elde

3.yerli için sırasıyla ilkay olmazsa uğurcan olmazsa merte gider birini alır sezonu kotarırız

Para verilmemeli uğurcana mental olarak güvenilecek tip değil 10 m falan imkansız 2 toreira parası

Üst Alt