Haber - Uğurcan Çakır: "Takımında oynamayan isimler milli takımda oynadı, çok anlayamadım bu durumu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Uğurcan Çakır: "Takımında oynamayan isimler milli takımda oynadı, çok anlayamadım bu durumu"

Trabzonspor'un milli kalecisi Uğurcan Çakır, açıklamalarda bulundu.

A Milli Takım'da Ermenistan ve Hırvatistan maçlarında ilk 11'deki yerini Mert Günok'a kaptıran Uğurcan, şu ifadeleri kullandı:

"Milli takımdaki oyuncular, ligdeki performansa göre mi yoksa milli takımdaki performansa göre mi seçiliyor çözemedim. Milli takımdaki son maçlarımda kötü oynamadım, kesilmeyi hak etmiyordum. Ligdeki performansa göre ise, takımında oynamayan isimler orada ilk 11 oynadı. Çok anlayamadım bu durumu."

"Beşiktaş maçı motivasyonu ve konsantrasyonu ayrı bir maç. Arkadaşlarımızla bu maça hazırlanıyoruz. Kötü gidişata dur demek için önemli bir fırsat. Trabzonspor'da 200 maça çıktım ve hiçbir zaman savaşmaktan vazgeçmedim."

Sen yumurtlayadur sonra da deki ben arka kümes de yumurtluyorum bu kümes de kattiyen yumurtlamam.
Bugün değilse yarın sen de yumurtlayacaksın kaç gün içinde tutabilirsin ki?

O kadar da iyi kaleci değil benim gözümde, ya da bile bile Trabzon da hocaları yediler ki bu da oynatmamak için büyük sebep.

Milli takım ayrı bir şey Uğurcan'cım. Ayrıca ligde ne kadar formda olursan ol milli takımda pek iyi maçın yok yani.

Takma sen bunları kafana, hamsiye devam.

Yabanci siniri kalkmazsa ve simdiki gibi devam ederse, gelecek sene Burak tarzi 5-6 milyona geliyorsa birsey demezdim.

Ama yabanci siniri kalkarsa, fazla gerek yok sanki.

Mert suan bayağı formda, ben bi haksizlik gormuyorum. Ermenistan macinda macin adami da secilebilirdi.

Kendi mevkisi ozelinde bir haksizlik yok

Geleni geçeni içeri alıyosun knk milli takım direktörü sen olsan muhtemelen sen de kendini oynatmazsın.1 kere şampiyon oldunuz diye takımca futbolu bırakmış gibisiniz.Bi an önce toparlayın şikecilerden puan alın

Üst Alt