Uğurcan Çakır: "Türkiye'de idol olarak gördüğüm kaleci Muslera" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğurcan Çakır: "Türkiye'de idol olarak gördüğüm kaleci Muslera"

1667808857565.png

Uğurcan Çakır, Süper Lig'in sosyal medya hesabında yayınlanan Kısa Sorulara Kısa Cevaplar programında açıklamalarda bulundu.

"Milli takım ve Trabzonspor'daki ilk maçımda çok heyecanlanmıştım"

Milli kaleci, "En çok heyecanlandığın maç hangisiydi?" sorusuna, "En çok heyecanlandığım 3-4 tane maç oldu. Milli takım ve Trabzonspor'daki ilk maçımda çok heyecanlanmıştım. Geçen seneki Adana Demirspor ve şampiyonluk maçında da çok heyecanlandım." yanıtını verdi.

"İdolüm Muslera"

26 yaşındaki kaleci, Galatasaray'ın kalecisi Fernando Muslera'yı idol aldığını belirterek, "Türkiye'de idolüm Muslera diyebilirim. Çok iyi, yetenekli ve ahlaklı bir sporcu. Kendime onu idol olarak görüyorum. Dünyada ise De Gea diyebilirim." ifadelerini kullandı.

Uğurcan Çakır, Trabzonspor formasıyla bu sezon tüm kulvarlarda 17 maçta süre aldı. Başarılı kaleci, kalesinde gördüğü 21 gole engel olamadı, 8 maçta ise kalesini gole kapattı.

NTV Spor

Hem de Galatasaraylı.Diğer kaleciler Galatasaraylı olmasa bile örnek alıyo Muslera'yı.Son zamanlarda özellikle 25 Numaralı kaleciler çoğaldı Süper Lig'de :D

Ugurcan mi Galatasarayli ?
Uğurcan Çakır'ın çocuğu diyolar bu fotoğraftaki reis :D Zamanında da açıklaması vardı boyu kısa diye Galatasaray altyapısına alınmadım Trabzonspor'a gittim diye :D
FGf9rBaX0AAlF3Y

Sözleşmesi boşta iken neden almadık hala akıl erdiremiyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt