Haber - Uğurcan Çakır'dan Galatasaray İddialarına Yanıt: "Trabzonspor ne derse doğru olan odur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Uğurcan Çakır'dan Galatasaray İddialarına Yanıt: "Trabzonspor ne derse doğru olan odur"

1685989114865.png

Trabzonspor'un kaptanı Uğurcan Çakır, Galatasaray'a transfer olacağına dair iddialara yanıt verdi. Bugüne kadar kendisine gelen hiçbir teklif sonrasında Trabzonspor'a 'Gitmek istiyorum' demediğini belirten Uğurcan, bordo-mavili kulübün kararına saygı duyduğunu vurguladı.

61Saat'a açıklama yapan milli futbolcu, “Ben bugüne kadar gelen hiçbir teklifte kulübüme 'Gitmek istiyorum' demedim. Şu anda bu takımın kaptanıyım. Trabzonspor ne derse doğru olan odur’ ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan da çıkan iddialara yanıt vermiş ve "Uğurcan kaptanımız. Ben kaptanımı satmam. Ne Uğurcan’ın gerek yurt içi gerekse yurt dışı için gitme talebi var ne de bize gelen herhangi bir teklif var. Bu tür tartışmalara artık son verilsin." demişti.

ts taraftarı bile bu kadar abartmıyor uğurcan'ı. neuer yaptı gsc. muslerayı kesecek bir isim değil. +6m üzeri her rakam zarar

TS ile daha 4 yıl sözleşmesi olan bir yerli futbolcu -gelmeye can atsa bile- başka ne diyebilir?!..Ha, kanı bordo-mavi akıyor olsa başka türlü konuşurdu elbette...

''Nötr görünümlü olumlu'' mesaj vermiş yani cimbomdaşımız. Hayırlısı olsun...

Üst Alt