Uğurcan Çakır'dan Şok Sözler: "Bunlara bir de kardeş takım diyoruz. Taraftarımız bu yaşananları unutmasın!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uğurcan Çakır'dan Şok Sözler: "Bunlara bir de kardeş takım diyoruz. Taraftarımız bu yaşananları unutmasın!"

1652213521532.png

Uğurcan Çakır: "Kayserispor'u tebrik ediyorum. Sadece takımını tebrik ediyorum, taraftarlarını değil."

Uğurcan Çakır: "Çok ayıp, ellerine ne geçtiyse bize attılar. Bunlara bir de kardeş takım diyoruz. Taraftarımız bu yaşananları unutmasın."

Uğurcan Çakır: "Şampiyon bir takım geldi, o hürmeti beklerdik."

Uğurcan Çakır: "Seneye rövanşı olacak"

Puchacz: "Kayserispor takımını tebrik ediyorum ancak maçın önüne geçen başka bir durum vardı. Taraftarlar, ellerine geçen her şeyi fırlattı. Bugün gördüğüm görüntüler gerçekten çok çirkindi."

hadi ordan - diskolarken iyiydi di mi ...

küfretmeyceğim dikkat edeceğim diye modlara söz verdim tek banımdan sonra.

TS'nın bu jenerasyonun antipatisi çok yükselmişti 10 gündür bende - içimin yağları eriyor.

Maçta ne oldu bilmiyorum ama Trabzonspor ile Kayserispor birbirine girdiyse tutacağım taraf Trabzonspor olur. Büyüklerin zaten ne mal olduğu belli de büyükler dışında ne kadar Anadolu takımı ya da ufak İstanbul takımı varsa geçmişlerini siz gelmişlerini ben...

2 taraflı bakmak gerekir ilk taraf ifbnin psikopat başkanının 10 gündür ülkede çıkamağa uğraştığı anarşi ve tspor düşmanlığının reel tezahürü olarak bakarım ikinci taraftan da derim ki tsporlular yıllarca çuval olurken daha beterlerini yaptı avni ackerde, deplasmanda, biraz da o açıdan bakmak ve kazanırken ahlak ve etik satmak daha kolay sn uğurcan derim.

Lazlara böyle açıklama yaparsan adamlar milleti keser. Sırf şu açıklama için 8 mac falan ceza yemesi gerekir. Olacak is değil

Bu karaktersiz zamana oynayip duruyordu... milli takimda bunun foyasi ortaya cikmisti avrupada lesh gibi kaleci birde söylediklerine bakin 😂😂 lan sizin hamsiler boffini darp ederken hamsi taklidi yapiyordun

Kücük sehrin kücük futbolcusu

futbol olmasa trabzon gibi bi şehrin adı bile duyulmazdı kayseri gibi büyüksehirlerle baş edemezsin

topcuların başına en ufak bişey gelsın bakalım sen nasıl bidaha gelıyorsun buraya görelim

sırf avrupadakı kayserılı gurbetcılerı toplasak sizin nufusu gecer

Kücük sehrin kücük futbolcusu

futbol olmasa trabzon gibi bi şehrin adı bile duyulmazdı kayseri gibi büyüksehirlerle baş edemezsin

topcuların başına en ufak bişey gelsın bakalım sen nasıl bidaha gelıyorsun buraya görelim

sırf avrupadakı kayserılı gurbetcılerı toplasak sizin nufusu gecer
Yavaş hemşehrim!..Trabzon' da yaşayan Trabzonluların 10-15 katı filan TR de başka illerde yaşayan Trabzonlu vardır. Çay-fındık-balıktan başka pek bir şey olmadığı için hep göç vermiş ve gittikleri yerlerde kolonileşmişler. Avrupa' da da bizimkilerden çok fazladırlar. Şehir-sanayi filan kıyaslarsan o başka tabii...

Her eline aldığın topta adamların zamanını çalarak tahrik ettin taraftarın yaptığını savunmuyorum ama sözde şampiyon takımın kalecisisin skor olarak öndeyken bile zaman geçirmeye çalışıyorsun hamsiler gibi sahaya inmediklerine dua et ayrıca turu geçselerdi bu açıklamaların hiçbiri olmazdı iki yüzlülük bu türkiyede futbol izlemek artık işkenceye dönüştü dakikalarca yatan kaleciler numaradan yatan oyuncular 1 saatte taç kullanan bekler en uyuz olduğumda kaleciye pas olayı , belli bir sayıya kadar serbest sonrası yasak olmalı kısaca böyle böyle futbol eski cazibesini kaybediyor zaten evlerdeki abonelik sayılarındanda bellidir

Üst Alt