Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı

Ujfalusi.jpg

Bu fotosunda Tarzan Rıfkıdaki, Manyak Rıfat'a benziyor :) Acaba Süheyl Eğriboz'la bir yakınlığı varmı :) Harbiden benziyolar yhaa.

ülkücü bıyığı gibi :lol:

Cevap: Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı

E o zaman Gökhan Zan'a 10 yıllık imza attıralım senin görüşüne göre renkdash,olur mu öyle hiç.

Gökhan'da zayıf sayılır zaten reis. Lugano falan gibi bi adamdan bahsediyorum forvet gördüğü zaman dili içeri kaçacak böyle, duruşuyla korkutacak adamı.

türkücü, rapci, apaci'miz vardi.

bir metal'cimiz eksikti, allaha sükür ona da kavustuk.

simdi bir sarisin, bir de zanci lazim...

Sakalları kesme Reis :asd:

Gökhan'da zayıf sayılır zaten reis. Lugano falan gibi bi adamdan bahsediyorum forvet gördüğü zaman dili içeri kaçacak böyle, duruşuyla korkutacak adamı.

Luganonun neyi var yahu duyanda Cristopher Samba sanacak o kadar kalıplı bir oyuncu değil Lugano ayrıca boyuda kısa ben bizzat gördüm..

hoşgeldin :)

Yalnız tip fena .. Gece görsem kaçmam direk s.ç.rım! korku filmlerindeki piskolara benziyor :) Bazı arkadaslar fizigine bakmista ne cok iri ne cok zayif orta seker.Umarim basarili olur.

İyi de Lugano ile bu adam arasında bir fark yok ki.

Aynı tarzdalar onu diyorum zaten. Lugano daha iyi ama.

Luganonun neyi var yahu duyanda Cristopher Samba sanacak o kadar kalıplı bir oyuncu değil Lugano ayrıca boyuda kısa ben bizzat gördüm..

Nası değil hocam ya:D Boyunu falan bilmiyorum 1.85 falan civarı galiba da baya baya kalıplı bi adam. Neyse konu Lugano değil Ujfalusi'nin zayıflığı zaten.

Valla İtalya,Almanya ve İspanya tecrübesi ile c C c Ujfalusi c C c

Almanyada -> Hamburg

İtalyada -> Fiorentina

İspanyada -> Atletico

3 büyük ligin hep kalbur üstü ilk 5-6 da olan takımlarında oynamış reis

luganoyla kıyaslayanlar olmuş adam kaç yıldır madridde adam gibi topunu oynuyor uefa şampiyonluğu var luganonun ise fenerde oynuyor ve 1 lig şampiyonluğu bu sezon göreceğiz bakalım kim daha iyi

luganoyla kıyaslayanlar olmuş adam kaç yıldır madridde adam gibi topunu oynuyor uefa şampiyonluğu var luganonun ise fenerde oynuyor ve 1 şampiyonluğu bu sezon göreceğiz bakalım kim daha iyi

+ Luganonun sözleşmesinde yanılmıyorsam 3.5 milyon euro ya Avrupa kulüplerine gidebilir maddesi varken nedense yıllardır gidemiyor Avrupaya

Aynı tarzdalar onu diyorum zaten. Lugano daha iyi ama.

Nası değil hocam ya:D Boyunu falan bilmiyorum 1.85 falan civarı galiba da baya baya kalıplı bi adam. Neyse konu Lugano değil Ujfalusi'nin zayıflığı zaten.

Yunus resimden fizik değerlendirmene sokayım yeter lan hep aynı şeyi yapıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt