Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı

adamı bu forumda izlemeyen varmıdır sence ?

yaş gelmiş 33 e ne verecek bu saatten sonra neill de ilk geldiğinde luganoyu cebinden çıkarır adamın kariyerine bak diyorduk ne verdide gitti koca bi hiç. böyle adamlardan medet ummaya gerek yok. geçmişi geçmişte kaldı adamın artık

ne kariyeri kardeşim. odunlardan oluşan defansımıza adamlar ispanya'dan oyuncu getiriyor gene de beğenmiyoruz. son hali de sağ bek olarak oynuyordu ve temposunu kaybetmemiş bir şekilde oynuyordu. böyle gelmeden önyargılı yorumlar olmaz.

Cevap: Ujfalusi Florya'da-Tomas Ujfalusi'nin Transferine İlişkin Görüşmelere Başlandı

Mali Durumu inceledim. Bunada şükür ediyorum. Helal olsun başkan'a yinede taraftarı kırmıyor. Revize'yi inceleyin diyorum. Belki oyunculara karşı tavrınız biraz değişir.

Sert ve mücadeleci bir oyuncu, Türkiye ligine uygun bir oyun yapısına sahip. Uyum sorunu çekmez diye düşünüyorum.

ya izin verin adam hic olmasa 1 maca ciksin.kötülemeyi cok seviyoruz.

nesta gelse bile kötüleriz

Mali Durumu inceledim. Bunada şükür ediyorum. Helal olsun başkan'a yinede taraftarı kırmıyor.

Kesinlikle.Millet en azından kombinelerden sıcak para sağlarken,Adnan polat 1.5 yıllık sattığı kombinelerin parasını devre arasında harcadı zaten.Şu hale bile şükretmek gerek.

ne kariyeri kardeşim. odunlardan oluşan defansımıza adamlar ispanya'dan oyuncu getiriyor gene de beğenmiyoruz. son hali de sağ bek olarak oynuyordu ve temposunu kaybetmemiş bir şekilde oynuyordu. böyle gelmeden önyargılı yorumlar olmaz.

neyse kardeşim ben bu adamı beğenmiyorum pek fazla birşey vereceğini düşünmüyorum bize. umarım senin dediğn gibi olur ben memnun değilim bu transferden. daha ileriye dönük uzun yıllar stoper sıkıntısı çekmeyecek bi adam bekliyorudum. hayal kırıklığı yarattı bend

2zeds0h.png

spartacus setinden kaçmış bu herif

taş gibi savunma valla. bu arada Bülent Tulun kareli gömleğinden vazgeçmiş.cix olmuş..

İnşallah iyi olur, takıma faydalı olur. Elbette isteğimiz o ama insanın yüreği kabul etmiyor aga, 33 yaşına gelmiş hantal bir futbolcu. Yani Atletico'nun gönderme sebebi tamamıyla kadroyu yenileme ve eskilerden, yaşlılardan kurtulmadır, tıpkı bizim Ayhan'dan kurtulmak istememiz gibi. Ne yazık ki çıkıp biz alıyoruz. İnşallah başarılı olur, utandırır bizi.

adamı bu forumda izlemeyen varmıdır sence ?

yaş gelmiş 33 e ne verecek bu saatten sonra neill de ilk geldiğinde luganoyu cebinden çıkarır adamın kariyerine bak diyorduk ne verdide gitti koca bi hiç. böyle adamlardan medet ummaya gerek yok. geçmişi geçmişte kaldı adamın artık

Neill mı hiçbir şey vermedi???Arkadaş siz nasıl izliyorsunuz maçları ya?

Neill mı hiçbir şey vermedi???Arkadaş siz nasıl izliyorsunuz maçları ya?

Verdi mi? Neill geldiği andan itibaren defansın yediği gol sayısının grafiğini mi çizelim? Defans komple kötüydü ama Neillden önce de aynı defansla gol yememe rekoru kırmıştık. Sabri----XXXX----Servet---Balta

Burada XXXX yerine song-emre güngör-meira vs bir ton adam geldi Neill'le olduğu kadar gol yemedik. Kuş katiline selam olsun :D

İnşallah iyi olur, takıma faydalı olur. Elbette isteğimiz o ama insanın yüreği kabul etmiyor aga, 33 yaşına gelmiş hantal bir futbolcu. Yani Atletico'nun gönderme sebebi tamamıyla kadroyu yenileme ve eskilerden, yaşlılardan kurtulmadır, tıpkı bizim Ayhan'dan kurtulmak istememiz gibi. Ne yazık ki çıkıp biz alıyoruz. İnşallah başarılı olur, utandırır bizi.

biri popescu mu dedi?

ayhandan kurtulmak istedigimiz yok ayrica, kendisi reistir

Ryan Giggs'in 39 yaşında final oynadığı bir zamandayız,bence yorumlarınızı mantıklı yapın.

Bune abi adamın tipinden korktum gece gece , insan yemiş bu :D

Verdi mi? Neill geldiği andan itibaren defansın yediği gol sayısının grafiğini mi çizelim? Defans komple kötüydü ama Neillden önce de aynı defansla gol yememe rekoru kırmıştık. Sabri----XXXX----Servet---Balta

Burada XXXX yerine song-emre güngör-meira vs bir ton adam geldi Neill'le olduğu kadar gol yemedik. Kuş katiline selam olsun :D

ne verdi gazoz kapağı bile yok sadece kötü bi defansda iyi gözüken bi kaç maç :eek:

Şaka gibisiniz.Neill geldiği günden sonra oynadığı yarım sezonda çok açık ve net söylüyorum Türkiye'de hiçbir stoperin göstermediği performansı gösterdi.Tek kelimeyle mükemmel oynadı.Geçtiğimiz sezon da kötü oynamadı,iyi değildi ama kötü de değildi.Hoş gerçi kimse iyi değildi geçen sezon.Boşuna adama çamur atmaya kalkıp rezil olmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt