Ukrayna'da Gece Hayatı, Ukraynalı ve Rus Kızlar... "Rusça olmadan olur mu?"... vs. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ukrayna'da Gece Hayatı, Ukraynalı ve Rus Kızlar... "Rusça olmadan olur mu?"... vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açtığım her konu bazı arkadaşların gazı ile bu noktaya geldiği için bu konuyu açma gereksinimi doğmuştur ...

Evet renkdaşlar .. türkiyede illallah edenler .. türk kızların zulmünden kaprisinden kafa ütülemesinden bıkanlar ... dünyanın en güzel hatunlarını merak edenler .. ukraynaya gelmek isteyenler .. turkiyede rus tavlama yolları vs ... Alex babanın konusu açılmıştır Vatana millete uğurlu olsun ... ( saati bilmemkaç dolara nerde buluruz gibi sorular sormayın konu o amaçlı bi konu değildir )

Konu bilmeyenlere hitaben UKRAYNADA KIEVDE yaşayan bu renkdaşınızın tecrübeleri ve anıları üzerinedir ... :hat:

Aslan alıyorum demeler, gece hayatı, hatunlar. Yakında kumar, silahlarla ilgili başlıklarda açılır. Forumun Dan Bilzerian'ı hayırlı olsun.

Sik sorulan sorular olarak gireyim

1- kiev turu ne kadara patlar .. Vize varmi ?

kiev turu cuma cumartesi pazar gibi bihaftasonu tatili ise

kalacağiniz ev lüx ve merkezi ise 50,100 dolar arasi

discolarda locada ki gider ortalama mekanina göre 100 dolar 500 dolar arasi

parali kuşlar 50 dolar 300 dolar arasi

yeme içme türk restorantlarinda 1 öğün ortalama 50 dolar

taksiler rusça biliyorsaniz çok ucuz

2- rusça bilmeden tanişabiliyormuyuz ? Kiz düşüyormu ? Zormu ?

herşeyden once bu kizlar ingilizceyi genelde az bilir ... Eğer taniştiğiniz ortam kievin merkezibdeki bi club ise oranin müdavimi kizlara i am from turkey dediğiniz anda 3 günlüğüne çakişa gelmiş turist olduğunuz alninizda yazar gibi belirir ... Artik soyleyeceğiniz hiçbirşey para etmez .. Iş için geldik demek faydalidir oyle durumlari kurtarmak için .. Ama tavsiyem vkontakte gibi sosyal ağlardan onceden tanişip o kişilerle discoda gitmeniz işi sağlama almaniz yonunde

3 - savaş varmi ?

yok ... Turkiyede nasil sinirda ise ordada sinirda .. Kievde tik yok

4 - turklere irkçilik varmi ?

ben 8 senedir gormedim

5 - bizi seviyorlarmi ?

tamamen duygusal

6- vize varmi ?

yok ... 60 gune kadar kalabilirsiniz .. Pasaport yeterli .

7- gelirsek karşilar gezdirir misafir edermisin ?

işim yoksa karşilar ve gezdiririm ama misafir edecek pozisyonum olmaz

Aslan alıyorum demeler, gece hayatı, hatunlar. Yakında kumar, silahlarla ilgili başlıklarda açılır. Forumun Dan Bilzerian'ı hayırlı olsun.

CEUYuBBWIAEapu1.png

konum geri verildiği için minnettarım bu konuyu forumdaki türk gençlerine bi yardım olarak açma gereği duydum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt