Ülke Puanı Erimeye Devam Ediyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ülke Puanı Erimeye Devam Ediyor

Şampiyonlar Ligi

Galatasaray 0-1 PSG

Avrupa Ligi

Başakşehir FK 1-1 Borussia Mönchengladbach

Beşiktaş 0-1 Wolverhampton

Trabzonspor 2-2 Basel

Roma ve PSG hariç tüm takımlarımız bu ilk 2 haftadaki oynadığı takımları yenebilecek seviyede idi ama ne yazık ki herkes bir birinin ayağına basma ve ayağını kaydırma derdinde en basitinden Antrenör, oyuncu yetiştirme zaten yok . Büyük takımlarımız finansal olarak sıkıntılarda He bide şey var kimse hatayı kendinden bulmuyor ya hakem ya TFF suçlu ayrıca bizde çalışma disiplini yok nasıl ki her Alanda Alman disiplini varsa bizde de her alanda Türk disiplinsizliği var velhasıl kelam kötü günler geride kaldı şimdi daha Kötü günler bekliyor bizleri.

Not bu yazdıklarım tüm takımlar için geçerli

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bak işte ben tamda senin yaptığından söz ediyorum
Saçma sapan konuşma ya çıktık çatır çatır oynadık Brugge ve PSG karşısında.

BJK bitik bir takım kaybetmeleri normal ki bir de rotasyon yapıyorlar.

TS rotasyon yapmasa 2 maçta 4 puan alabilirdi.

Başak'ın aldığı puan normal.

Bizden başka Avrupa'ya önem veren yok.

ulke puanının dusuk olmasını tercih ederim. daha dogrusu 2 takımla katılmayacak kadar dusuk, on eleme oynamayacak kadar yuksek olması ideal.

Şampiyonlar Ligi

Galatasaray 0-1 PSG

Avrupa Ligi

Başakşehir FK 1-1 Borussia Mönchengladbach

Beşiktaş 0-1 Wolverhampton

Trabzonspor 2-2 Basel

Roma ve PSG hariç tüm takımlarımız bu ilk 2 haftadaki oynadığı takımları yenebilecek seviyede idi ama ne yazık ki herkes bir birinin ayağına basma ve ayağını kaydırma derdinde en basitinden Avrupa maçlarında rakip takımı destekleyen bir gerizekalılar topluluğu var Antrenör, oyuncu yetiştirme zaten yok . Büyük takımlarımız finansal olarak sıkıntılarda He bide şey var kimse hatayı kendinden bulmuyor ya hakem ya TFF suçlu ayrıca bizde çalışma disiplini yok nasıl ki her Alanda Alman disiplini varsa bizde de her alanda Türk disiplinsizliği var velhasıl kelam kötü günler geride kaldı şimdi daha Kötü günler bekliyor bizleri.

Not bu yazdıklarım tüm takımlar için geçerli
1570174740843.png

Sampiyon olan takımında şlye ön elemeyle katilacağı zamanlara geliyoruz sanırım.

Iyi olur boyle. Şl bize 5-10 gomlek fazla geliyor ulke olarak ztn.

Bu arada turk disiplinsizliğine katılıyorum. Buraya gelen yabancıyı da kendimize benzetiyoruz

Better ağabey, beter olsunlar... Bu sene de şampiyon olup seneye direkt şampiyonlar ligine son kez gideceğiz. Seneye başkası şampiyon olsa bile para mara alamayacaklar ön eleme oynacaklar 2021 yazında :) Biz artık 2. bile olsak bu seneden sonra tüm paraları biz alacağız bizden başka ön eleme geçen tek takım azizin 2000lerin başındaki feneri onlar da 0 çekmişti ama rangersı elemişti. Dick çalıştırıyordu glasgowu :)

Better ağabey, beter olsunlar... Bu sene de şampiyon olup seneye direkt şampiyonlar ligine son kez gideceğiz. Seneye başkası şampiyon olsa bile para mara alamayacaklar ön eleme oynacaklar 2021 yazında :) Biz artık 2. bile olsak bu seneden sonra tüm paraları biz alacağız bizden başka ön eleme geçen tek takım azizin 2000lerin başındaki feneri onlar da 0 çekmişti ama rangersı elemişti. Dick çalıştırıyordu glasgowu :)

Fener bu seneden sonra dicki tutmali diyorsun galiba ustadim

Malesef Avrupayi takan yok, hele Avrupa Ligini hic takmiyorlar Lig daha önemli sanki sampiyon olacaklarda, CL katilalim ordan paralar aksin grublarda sifir ceksek genede en az 30 milyon garanti havasi var ama kimse düsünmüyorki böyle düsüne düsüne yakinda CL bile giremiyecegiz ozaman da cok gec olacak. Yabanci kurali oldu halde avrupada rezil oluyoruz, acaba yabanci sayisini düsürseler ne faciyalar gelir allah bilir.

En büyük sorun yetersiz olan td .

Biz kimin ayağını kaydırmışız saçma sapan konuşmayın derbiyi saldık psg maçı var diye çatır çatır da oynadık gücümüz yetmedi kaybettik diğer tarafta elin mal hamsisi en iyi 3 adamını kenarda bırakıyor lig maçı için akbil senelerce yedek takımla çıktı bu maçlara.

Ayrıca bizim bu yıl kazandırdığımız puan kalan 4 takımın kazandırdığıyla eşit nerdeyse konuşmadan önce azıcık düşünün.

Bize ülke puanı değil sampiyonluk lazım yeterince topladık zamanında
Avrupa'da heleki uefada devam etmek demek ligten adım adım uzaklaşmak demek tek kulvarda olmalıyız nolursa olsun

Üst Alt