# Ulrich Van Gobbel - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ulrich Van Gobbel

Çok iyi hatırlıyorum. Bu arkadaşa çarpan yere düşerdi. Yıllarca Galatasaraylı dostlarıma hatırlatmaya çalışırım. Lakin hiçbiri hatırlamazdı. GSC Forumda tanınıyor ve seviliyor oluşu beni çok memnun etmiştir. Neden kısa sürede gittiği konusunda hiçbir fikrim yok.

hagiyle arasi iyi degildi

[h=2]Hagi enorme egoïst[/h] Waaronder ene Georghe Hagi. „In elk opzicht een echte koning”, aldus Van Gobbel. „Hagi was natuurlijk een fantastische speler, maar het was ook een enorme egoïst. Voordat hij kwam, was ik de grote man bij Galatasaray. Maar Hagi wilde op de voorgrond staan met alles. Een beetje onnodig als je kijkt naar zijn kwaliteiten. Zo nam ik de strafschoppen, maar die eiste hij ineens op. Ik dacht er het zijne van, maar wist ook dat het beter was om mijn mond te houden. Het zou een gevecht worden dat ik nooit had kunnen winnen want hij kwam wel van het grote Barcelona.”

çok reis topçuydu.

DNLAkrrW4AEgubK.jpg

şu formanın mükemmelliğine bak ya. o iğrenç yıldızların olmadığı logomuzun zerafeti

Leblebi gibi adam geçerdi reis, o zamanlar haberler 2,3 gazeteden ibaret olduğundan neden gönderildiğini bi türlü net şekilde öğrenememiştik..
gerçi hala bilmiyorum..

Leblebi gibi adam geçerdi reis, o zamanlar haberler 2,3 gazeteden ibaret olduğundan neden gönderildiğini bi türlü net şekilde öğrenememiştik..
gerçi hala bilmiyorum..
Southampton o dönem ve o mevki için baya iyi para ödemişti.

Edit: Şimdi kontrol ettim de 2,2 milyon dolar vermişler, o kadar da çok sayılmaz ama aklımda öyle kalmış. Gerçi yine de o sezonki en pahalı transferleriymiş.

Sanirim unutmusum ama Hagi ile oynamamasi lazim. Zaten 1996 Ocak ayinda gelip yine 1996 yazinda gitmedi mi? Belki Agustos'da 1 2 mac oynamislardir. 2 ayda ne yasadilar ki birbirlerini sevmeyecek?
Sanirim Ingiltere liginde oynamak istedi ve gitti. Bizimkiler gitmesini istemedi ama mecburen sattik. Iri yari ama felaket hizliydi.
Geldiginde ilk sozleri ' fenerbahce yandi" idi

Üst Alt