ultrAslan, Burak Elmas Yönetimini İstifaya Çağırdı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan, Burak Elmas Yönetimini İstifaya Çağırdı

Yönetim bugün istifa etse takıma ne faydası olacak peki. Şu an istifa değil transfer lazım bize. Bunu anlamak zor olmasa gerek.

ben hep böyleydim
dert etme sen
Biliyorum, yıllar önce idi sanırım, yine Ultraaslanla alakalı bir konuda aramızda böyle bir muhabbet geçmişti. O zaman ben Murat, sense P.Enis değildin. Senelerdir seni doğru yola davet ediyorum, ümitliyim. Tek hedefi daha fazla sucuk ve daha fazla atkı satmak olan, beleşçi ve mamacı tayfadan kurtulmanı dilerim.

Biliyorum, yıllar önce idi sanırım, yine Ultraaslanla alakalı bir konuda aramızda böyle bir muhabbet geçmişti. O zaman ben Murat, sense P.Enis değildin. Senelerdir seni doğru yola davet ediyorum, ümitliyim. Tek hedefi daha fazla sucuk ve daha fazla atkı satmak olan, beleşçi ve mamacı tayfadan kurtulmanı dilerim.
sana paranı vereyim sucuğunu da vereyim atkını da vereyim
git bakayım her maça

anca klavyeden yazarsın evinde maç izlersin gram faydan yok
o gitsin bu gelsin şu şöyle olmaz

icraat olmadan bir şey olmaz murat ;)

sana paranı vereyim sucuğunu da vereyim atkını da vereyim
git bakayım her maça

anca klavyeden yazarsın evinde maç izlersin gram faydan yok
o gitsin bu gelsin şu şöyle olmaz

icraat olmadan bir şey olmaz murat ;)
İstanbulda olsam olurdu, Antepten kombine aldım sırf 1 maç için, onda da pandemiye denk geldi, gidemedim. Ayrıca demedim mi sana dostum, Gsmetre mi var sende de milletinkini ölçüyorsun diye? Söz konusu forma almak ve maça gitmekse, İstanbuldaki hiçbir maçımızı izleyemedim. Ama yurtdışı birçok maça gittim. Düzenli forma vs alışverişimi yaptım, kimse imzalı dağıtmadı ha, para verip aldım.

O gitsin dediğim tek bir kişi vardı, şimdi bıraktığı pisliği temizlemeye uğraşıyoruz, inşallahta temizleyeceğiz. O gitsin bu gelsini UA rüzgar ne taraftan eserse oradan diyor. Maç başlamadan ıslıklamalar, destek yerine kösteklik vs ligdeki Başakşehirde dahil en rezil taraftar grubu bizde.

İstanbulda olsam olurdu, Antepten kombine aldım sırf 1 maç için, onda da pandemiye denk geldi, gidemedim. Ayrıca demedim mi sana dostum, Gsmetre mi var sende de milletinkini ölçüyorsun diye? Söz konusu forma almak ve maça gitmekse, İstanbuldaki hiçbir maçımızı izleyemedim. Ama yurtdışı birçok maça gittim. Düzenli forma vs alışverişimi yaptım, kimse imzalı dağıtmadı ha, para verip aldım.

O gitsin dediğim tek bir kişi vardı, şimdi bıraktığı pisliği temizlemeye uğraşıyoruz, inşallahta temizleyeceğiz. O gitsin bu gelsini UA rüzgar ne taraftan eserse oradan diyor. Maç başlamadan ıslıklamalar, destek yerine kösteklik vs ligdeki Başakşehirde dahil en rezil taraftar grubu bizde.
kur reis o zaman bir grup
aslan gibi gslisin gsnin iyi olmasını istiyorsan
yap bir güzellik gs'ye
analım seni yıllarca

Kes palavrayı ufaklık. Terim takımın içine eti.
Enis dostumla haftalardır didişiriz, zerre kötü laf, hakaret vs etmedi, bende ona karşı etmedim. O kendi doğrularını savundu, ben kendi doğrularımı savundum. Ama ufaklık vs abuk söylemlere girmeyin, hakaret etmeyin. Temiz bir kardeşimiz kendisi. Her ne kadar kışkırtsamda asla saygı çerçevesinden çıkmadı adam. Forumun amacıda karşılıklı görüşlerimizi savunmamız, paylaşmamız. Hakaret değil.

Yönetimden memnun olan var mı

Istifa daveti doğru ve yerinde.. Taraftarın çoğu böyle düşünüyor.

maçın sinirini kenara bırakartan ;

Yönetim olarak tüm kadro ise - rezalet ötesi, resmen twitter malzemesi ettiler türkiyenin EN BÜYÜK kulübünü.
Belli başlı bir pişmanlık üzeri hamleler var - FT 'nin gönderilmesiyle başlayan.. ama bu süreçte gene garip gurup gündemler adamlar.

o yüzden 1 -2 doğruları varsa 10 tane acemi yanlışları var.

Üst Alt