ultrAslan, Ergin Ataman'ı İstifaya Davet Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan, Ergin Ataman'ı İstifaya Davet Etti!

Bos yapiyorlar.. bir sey yapacaklari yok ,erginle yonetimin de cok umrundaydi bu aciklamalar

fakat ergin ataman bu aciklamayla donusu olmayan bir yola girmistir , play off larda elendigimiz gun muhtemelen ayrilir

yenilince rakibin bütçesi iyi hocası iyi başka bahanesi yok çıkmış birde taraftara çapulcu diyor..
euro cupu alınca bi yerin kalktı ulan birde euroligi alsan ötün havada kafan aşağıda gezecek demek ..başarısızım de daha fazla zarar vermek istemiyorum de kayıp bir sezon de efsane gibi ayrıl ne haddine taraftarı 1500 ü provakatör geri kalan 8762 kişi gerçek GSARAYlı vs bölmeye..çektir git işte beceremedin obra hıyarını övmek için yorumcu ol bol bol yala tv de..

Gs hainleri dağıldılar, birbirlerine giriyorlar şimdi. Ultraslan, dursun ve ekibi, ergin vs. bunların topunun kökünü kazıyacağız Başkanımız Sn. Ünal Aysal önderliğinde.

Kendi de biliyor sene sonu öyle yada böyle gitmek zorunda olduğunu. O yüzden rahatça konuşuyor 5 yıl falan daha kalırım diye. Yönetim değişmezse en fazla 1 yıl daha kalır ama her maç hakeret duymaya alışacak artık.

Ergin ataman iyisiyle kötüsüyle elestirilirde konu Ultraslanin tutumu. Dursun Özbeke tepki yok ama Ergin Atamana tepki var neden kendilerine laf geldi diye. Keske kendileri kadar Galatasaraya da sahip ciksalardi. Demek ki Dursun Ultraslana laf soylemedigi surece hicbir aksiyon almayacaklar yazik. Ergin atamani Galatasarayi kotu yonettigini icin istifaya davet etselerdi samimi bulurdum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Ergin ataman iyisiyle kötüsüyle elestirilirde konu Ultraslanin tutumu. Dursun Özbeke tepki yok ama Ergin Atamana tepki var neden kendilerine laf geldi diye. Keske kendileri kadar Galatasaraya da sahip ciksalardi. Demek ki Dursun Ultraslana laf soylemedigi surece hicbir aksiyon almayacaklar yazik. Ergin atamani Galatasarayi kotu yonettigini icin istifaya davet etselerdi samimi bulurdum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasıl izliyonuz olayları ua yönetım ıstıfa dedı dıye erginle araları bozuldu ergin dursundan yana

Banvit%E2%80%99te-Saso-Filipovski-d%C3%B6nemi.jpg

Filipovski hocammmm

3-4 kez bize zevki en üst noktada yaşatmıştı kendisi.

Ultraslan "Dursun istifa" diyerek dogru cizgiye gelmistir.Ergin,Dursun'a yanasarak hatali bir hamle yapmistir.

Bu hususta uA'ci olmakta bir beis gormuyorum.

Ergin in olayı şu. Basketbolda Eurocup finali oynarken yönetim istifa ne alaka diyor adam. Başarılısın sonuçta. Yapacaksan eleştirini futbol stadyumunda yap diyor. Çünkü orada başarısız olduğun için yönetim istifa diye bağırıyorlar. Olayın bu noktalara gelme sebebi bu. Dursunu çok da sevdiğini sanmıyorum.
son zamanlarda hareketlerini dengesiz ve ayarsız bulsam da hocamın yanındayım.
Adam dar bütçe/dar rotasyona alıştı yıllarca, şimdi bütçe yükselince afalladı. Kadroyu biraz düzgün kursaydı çok farklı konumdaydık.

Üst Alt