GSC Haber - ultrAslan: "Fenere “ORTA”LAR artık LALEDEN!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber ultrAslan: "Fenere “ORTA”LAR artık LALEDEN!"

Fenere “ORTA”LAR artık LALEDEN!

Türk futbol tarihine kapkara lekeler bırakmayı kendine misyon edinmiş bir camianın önderliğinde haftasonu akıl almaz bir skandal daha kayıtlara geçti.

👉🏻 #FenereORTAlarLALEden

Sezon başından beri kollanmalarına, ittirilmelerine, skandal hakem hataları ile sırtlarının sıvazlanmalarına rağmen yarışta geride kalan bu arsız camia; şimdi de MHK başına hem FANATİK taraftarını hem de MAAŞLI çalışanını getirdi!

👉🏻 #FenereORTAlarLALEden

Yayıncı kuruluşta çok sevdiği Fenerbahçesi lehine hakem hatalarını normalleştirme görevini sene başından bu yana çok iyi yerine getiren Lale Orta, HAYRANI OLDUĞU yalı çocuğu tarafından ödüllendirilerek MHK Başkanlığını KAPTI!

👉🏻 #FenereORTAlarLALEden

"MHK başına atanan bu şahıs, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Okan'ın Mütevelli Heyet Üyesi olduğu Okan Üniversitesi'nde kadrolu öğretim üyesi!

💸 Kısacası artık MHK başkanı, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi'nin maaşlı çalışanı! 💸

👉🏻 #FenereORTAlarLALEden

"Lale Orta aynı zamanda Fenerbahçe Üniversitesi Spor Bilimleri Dergisi Danışmanlığı görevi yapıyor!

Fenerbahçe taraftarlığına daha gelemedik ama bu iki organik bağ bile böyle bir şahsın MHK başına gelmesi
Ş A İ B E D İ R !

👉🏻 #FenereORTAlarLALEden

türk futbolu fenerbahçe olduğu sürece 1 adım ilerlemez. başarıya giden her yol her şey mübah anlayışının dünyadaki en iyi örneği

İlk iş Ali Palabıyık denen Rambo okanı fener maçına atamak olmuş.Herif bize yaptığı hatadan dolayı kızağa çekildi bari Anadolu takımlarının maçıyla başlat rakibimizin maçıyla değil. Ali palabıyık a son bi şans adana fener maçı.Fener galip gelsin sende tekrar dön demişler.

Fazla da ileriye gitmemek lazim bu aciklama yeterli

Nasil ki onlar hande sumertas’a saldirdilar ayni hataya düsmemek lazim

Bir ikitane gostermelik objectif yorum yaptirdilar. Hoop hemen atanma. Neguzel dunya. Sari kirmisi sevdamiz olmasa bir dakkika izlenmez bizim ülke futbolu. Nefret ediyorum parayla pula herseyi yapildini sanan insanlardan. Futbol zevkimizin icine ettiniz . Fb nefretimiz Galatasaray sevdasindan daha buyuk hale geldi icin Allah bildigi gibi yapsin hepsini

SM-G991B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt