ultrAslan Fikret Orman ve Beşiktaşı Bombaladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan Fikret Orman ve Beşiktaşı Bombaladı!

Ultraslan kadar olamıyorsa koskoca Galatasaray kulübü kongre üyeleri bıraksınlar o zaman bu işleri.Liseciler attımı Mangalda kül bırakmıyor.Ne yapabilirki siyaset en fazla vergiden vurmaya çalışır zaten hakemler tarafından doğranıyoruz her hafta.
Kapalı kapılar ardında ağzımıza ederler şuan ülkede aşırı anormal bi durum var.ünal aysalın inmesinde fatih terimin takımdan koparılmasında sermaye arttırımının engellenmesi 40 milyonluk vergi cezası bikaç yıl önce yaşanan entrikalardan sadece göz önunde yaşanan bi kaçı

''Kaypak'' tabiri Fiko' ya olağanüstü yakışıyor. Başka bir başlıkta, hiç duymadığım-görmediğim halde ben de bu tabiri kullanmıştım kendisi için. Futbol literatürümüze de ''Kaypak Fiko'' olarak geçmesini çok muhtemel görüyorum!...

072ad44fb0f61ec6d70a198376b34bea.jpg

Yaratıcılık konusu olsun, Galatasaray için gece gündüz dinlememeleri olsun her şeyiyle
Bu tribünün kralı paşası ağası biziz
ultrAslanDersinizSahibinize

Hey oley
ultrAslan!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu futbolleaks denen dolandırıcılrın foyasını ortaya çıkaran şeyden adı geçenlerin başı yanmıyacak mı?
bi yaptırım olacaksa nezaman
sanki unutulup gidecek gibi

bu futbolleaks denen dolandırıcılrın foyasını ortaya çıkaran şeyden adı geçenlerin başı yanmıyacak mı?
bi yaptırım olacaksa nezaman
sanki unutulup gidecek gibi

Ustat onlarin kanit degeri yok ki . Elde edilis bicimi , hukuki dayanagi yok

Bundan herhalde 10 kat daha sansasyonel olan wikileaks in ne gibi sonuclari oldu mesela

072ad44fb0f61ec6d70a198376b34bea.jpg

Yaratıcılık konusu olsun, Galatasaray için gece gündüz dinlememeleri olsun her şeyiyle
Bu tribünün kralı paşası ağası biziz
ultrAslanDersinizSahibinize

Hey oley
ultrAslan!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ultrAslan üzerinden kredi kartıyla kombine alan bazı kişilere kartları teslim edilmemiş ve "Paranı aydan aya veririz" denmiş. Skandal...

Kaynak :ugur karakullukcu

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

ultrAslan üzerinden kredi kartıyla kombine alan bazı kişilere kartları teslim edilmemiş ve "Paranı aydan aya veririz" denmiş. Skandal...

Kaynak :ugur karakullukcu

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

5 yıl önce denen bir olayı söylüyorsun komedisin

ahmed arif kesen kuştur
kaynak: gsc forum

ne düşünüyorsun?

5 yıl önce denen bir olayı söylüyorsun komedisin

ahmed arif kesen kuştur
kaynak: gsc forum

ne düşünüyorsun?
Ben söylemiyorum.
Uğur bey söylüyor.
Bilmediğim için ayrıntı istiyorum.

Ayrıca 5 yıl önce olmuş bir şey yok sayılamaz

Ben söylemiyorum.
Uğur bey söylüyor.
Bilmediğim için ayrıntı istiyorum.

Ayrıca 5 yıl önce olmuş bir şey yok sayılamaz

arif sen uA'yı takmıyordun kim onlar sucukçu diyordun
ne ilgilendiriyor seni
sözünün eri ol
evet biz kredi kartı para her şeyi alıyoruz
kulübü soyuyoruz tüm üyeler para alıyor
rahatladın mı şimdi
ohhh sucukçular heheheeh

arif sen uA'yı takmıyordun kim onlar sucukçu diyordun
ne ilgilendiriyor seni
sözünün eri ol
evet biz kredi kartı para her şeyi alıyoruz
kulübü soyuyoruz tüm üyeler para alıyor
rahatladın mı şimdi
ohhh sucukçular heheheeh

Seninde dediğin gibi yaptıkları vurgunlar yanlarına kar kalmasın diye,
Kulübünü seven bir taraftar olarak kulübüme zarar veren herkesi ve her oluşumu burda dile getirip herkesin gerçekleri bilmesini sağlamak amacındayım.

Kulübünü seven bir taraftar olarak kulübüme zarar veren herkesi ve her oluşumu burda dile getirip herkesin gerçekleri bilmesini sağlamak amacındayım.
içinde olmadığın şeyler hakkında yorum yaparak gerçekleri bilmesini sağlıyorsun :)

napalım biz kulüp soyuyoruz
soymaya da devam edeceğiz
sen de burada çıldır xd

Elin sağlık üstat, isterse 5 sene değil 15 sene önce olsun, şu kombine meselesini sayende görmüş olduk.

Bak bir kaç tane daha ben ekleyeyim, bu grubun bazı elemenları daha UA ismini almadan önce 90'lı yıllarda bizim burada Abdi İpekçi'de Efes ve Ülker'in Avrupa maçları için seyirci gelsin diye dağıtılan ücretsiz davetiyelerden bulup salonun birkaç yüz metre ilerisinde davetiyeleri bilet fiyatından ucuz ayağına para ile satarlardı.

Birkaç kez polise enselenenleri oldu.

İlave : Cem Uzan'dan destek alıp İstanbulspor maçlarına gidip orada da takılanları vardı.

Kim bilir daha bilmediğimiz nelere var.

Adamların umrunda sanki.
Bir kaç kişi toplanıp bu şerefsizlerin ağzı burnunu kırdıktan sonra anca korkalar.

9711c108c3a1f1ed6d81d5615eef01ff.jpg

Üst Alt