Ultraslan Grubu Tribün Rezaleti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan Grubu Tribün Rezaleti!

adam twitlerı korumaya almıs tehdit etmısler sanırım

icerigi koyuyorum

sayın yönetim 5 yıldır aynı yerde olan 3 adet kombınemı tekrar bu sene yeniledim çocuklarımı aldım maça gittim fakat mac baslamaya yakın ultraslan grubundan 200-250 kısı bizi koltuklarımızdan kaldırıp maçı bize zehir ettiler.

bırakın sampiuonlugu 2950 tl verdıgım adet basına 3 kombıne yerımı kendılerını trubuncü olarak tanına zorbalar 7 yasımdaki oglumu aglatarak yerinden kaldırdı bu galatasaraylıga yakısmaz ultraslana hic yakısmaz gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

evet ultraslan dogu 413 blokta kombinesi olan herkesi yerinden kaldırdı ben cocuğumla geldim baskası eşi ile geldı ama kaldırdılar bundan sonra burdayız biz gidin başka yerde seyredin dediler 3 adet kombineye adet başı 2950 tl para verdım ben galatasaraylı değilmiyim???

Son düzenleme:
Bu ultrAslan denen garabet oluşum Galatasaray tribünlerinin lideri ya ne desek boş. Bu Galatasaray'ın bir ayıbıdır her zaman söylerim. (Not : Alparslan Dikmen'in ultrAslan'ından bahsetmiyorum)

1 bu eksikti

Dun galatasaray formam la mayorka macina gittim , herkes foto cekiyordu ,yandaki yasli amca bi daki maca mayorka formasi hediye etmek istedi . Muhabbet saka hepsi bir arada ,biz niye boyleyiz anasini satim kendi aramizda

Bu konuda Ultraslan ne kadar suçluysa yönetim de o kadar suçlu.

Temmuz ayında Doğu tribüne bir "tayfa" gönderileceği açıklaması yapılmıştı. Bu açıklamanın yönetim onayı olmadan yapılması mümkün değil. Yönetim, bu açıklamadan sonra o bölgede bulunan kombinelilerle iletişime geçip, gerekiyorsa avantajlı fiyattan aynı bölgedeki farklı bloklardan kombine yenilemesi yapmalıydı.

Yok yere insanların canı sıkılmış...

Geçmiş olsun.

Bu konuda Ultraslan ne kadar suçluysa yönetim de o kadar suçlu.

Temmuz ayında Doğu tribüne bir "tayfa" gönderileceği açıklaması yapılmıştı. Bu açıklamanın yönetim onayı olmadan yapılması mümkün değil. Yönetim, bu açıklamadan sonra o bölgede bulunan kombinelilerle iletişime geçip, gerekiyorsa avantajlı fiyattan aynı bölgedeki farklı bloklardan kombine yenilemesi yapmalıydı.

Yok yere insanların canı sıkılmış...

Geçmiş olsun.
Adam 5 yıldır aynı yerden yenılıyorum demıs adama söylense yer degistirirdi büyük ihtimal böyle zorbalıkla olacak is degil

Üst Alt