Ultraslan: "Herkes Haddini Bilecek !" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan: "Herkes Haddini Bilecek !"

Cevap: Ultraslan: Herkes Haddini Bilecek !

Geçen hafta bu oğuz atalay denen adam çıkıpta bizim yöneticiye atar yaptığında herkez helal ultra aslan bla bla sı yapmıştı. ama o günde söylemiştim. şikeye,playoffa,tff,rıdvana tepki gösteremeyen bu topluluk tecrübesizliğinden kaynaklanan kendince iyi niyet amaçlı ve volkan tarafından deşifre edilen bir msj yüzünden bir yöneticiyi hedef tahtası haline getirmiştir.

Haftalardır şike ile ilgili geyikleri engelliyorlar stadda yok centilmeniz yok bilmem ne yok bze yakışmıyor.

Rıdvan'a birkez yüklendiklerini görmedim ha bundan sonrada görmem madem Eboue konusunda Çarşıya hak verdiler bundan sonra olmasalrda olur.

Ne stad açılışı olaylarında ses çıkardılar ne Rıdvan gibilere nede şike konusunda taaftar konusunda şöyleyiz böyleyiz demsinler artık yılda 2 derbi olacakta stad süsleyecekler işte.

Geçen hafta bu oğuz atalay denen adam çıkıpta bizim yöneticiye atar yaptığında herkez helal ultra aslan bla bla sı yapmıştı. ama o günde söylemiştim. şikeye,playoffa,tff,rıdvana tepki gösteremeyen bu topluluk tecrübesizliğinden kaynaklanan kendince iyi niyet amaçlı ve volkan tarafından deşifre edilen bir msj yüzünden bir yöneticiyi hedef tahtası haline getirmiştir. ercan saatçinin ettiği küfürleri,rıdvanın ekrandaki yönlendirmelerini,şikeyi,tffyi, play offu birkez dahi doğru düzgün eleştirip tepki koyamayan bu topluluğun tecrübesizliğinden kaynaklanan kendi yöneticimizi bu denli hedef alması beni şaşırtmıştı. ama bu gün o bjk tv ye çıkan o. e.(bunu sölemek bence forumda yasal olmalı çünkü emre belezoğlu söyleyince ülke federasyonu tarafından ceza almıyor.) kadar dansöz olduklarını, aslında o yöneticiye saldırmalarınında kişisel çıkar olması amaçlı olduğunuda ortaya çıkartmıştır. benim için çarşı neyse ultra aslan odur. sonuçta gördünüz ikiside aynı fikirdeymiş!!!

Sizi Telegolu tekrar izlemeye davet ediyorum orda Oguz Altayin hak veriyor ama.. Neye katiliyor acaba? Alen ne diyorda Oguz onun dedigine katiliyor... Bir kac lafi almis arkadas

ordan ozetlemis uA ve Carsi ayni dusunce deymis bla bla... Hic oyle birsey olurmu :S

[video=youtube;y_joNnfnEaU]https://www.youtube.com/watch?v=y_joNnfnEaU[/video]

Ercan Saatciye gerekli yazida yazilmisti ve tepki verilmisti.. uA sitesinden... Bilip bilmeden fazla atmayin.

Hurriyete protesto ve NTV'yede var oldugunu biliyorum... Sikeyle ilgili daha sert bi tepki gelmedi cunku karar bekleniyor... Beklenen karar gelmezse o zamanki tepkiyi gorursunuz siz... (Beklenen karar gelmedikten sonra ne yarari olacak bunun diceksiniz.. gorursunuz :) ki zaten buna gerek bile kalmicak adamlar dusucek kesin ...)

Gerektigi yerde gereken bir bicimde ultrAslan her zaman gerekli cevabi verir. Bundan rahat olun. Simdi sizi o Telegol programini tekrardan izlemeye davet ediyorum.

Bir kac kisinin o programdan bir kac cumleyi alip 'Oguz katiliyorum' dedi 'gole de gol' dedi diye... Haklarimizi savunmadi gibi bir gostermeyin.

Demirhan Ercan Saatçi nin o videodaki tepkiden sonra insan içine çıkacak yüzü kalmamıştır o ne sert tepki öyle(!) :SS:

Dediği sözlere yakışan tepki bu olmalıydı tebrik ediyorum(!)

Telegole Alen Markaryan bağlandı ve " Eboue taraftarı kışkırttı üzerine sadece birkaç birşey atıldı abartmayalm " daha sonrasında Oğuz Altay bağlandı "Alen Markaryana aynen katılıyorum " dedi. Atılan gol için de goldu dedi.

Ne ultraslanmış arkadaş be. Orda maç sonu senin oyuncularını az kalsın linç edecekler, durduk yere senin yardımcı antrenörünün kafasına madde atıyorlar, oyuncuna edilmedik küfür kalmıyor, zar zor soyunma odasına gidiyorlar, sen çıkıp adamlar haklı diyorsun. Yumurta dayanınca böyle kahraman olmaya çalışman ne demek?

Sozlerime katiliyorum..........bende programi izledim!

Birdeen kizdigim sey Tavuklarin golune ...gol demesi!

GS'da yeni olusama ihtiyac var ,bu Ultralardan bir sey olmaz!

Cevap: Ultraslan: "Herkes Haddini Bilecek !"

Yuh, Almeida'nın golüne gol mü dedi? Ulan göz var nizam var, hatta emin olmak için kaç defa seyrettim pozisyonu. Muslera düdüğü duyduğu için topa atlamaktan vazgeçiyor, yanından geçen topu da tutamayacak mı? O şutu çok rahat tutardı.

ultrAslan çok pasif son zamanlarda...

Telegole Alen Markaryan bağlandı ve " Eboue taraftarı kışkırttı üzerine sadece birkaç birşey atıldı abartmayalm " daha sonrasında Oğuz Altay bağlandı "Alen Markaryana aynen katılıyorum " dedi. Atılan gol için de goldu dedi.

Ne ultraslanmış arkadaş be. Orda maç sonu senin oyuncularını az kalsın linç edecekler, durduk yere senin yardımcı antrenörünün kafasına madde atıyorlar, oyuncuna edilmedik küfür kalmıyor, zar zor soyunma odasına gidiyorlar, sen çıkıp adamlar haklı diyorsun. Yumurta dayanınca böyle kahraman olmaya çalışman ne demek?

yalakalik.

Dün birde zırvalaması yokmu Arslanada,yılanada benzetmis olabilirim diye:D

Oradan Gökmen de diyorki sen hic siyah Arslan gördünmü,koptum ya:D

Hem yönetim hemde uA çok pasif kalıyor ne yazık ki .Beşiktaş en az 3 maç kapatma almazsa yazıklar olsun.

Üst Alt