ultrAslan Takımını Karşılıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan Takımını Karşılıyor

Geçen sene karşıladıktan sonra değil mağlubiyeti, beraberlik bile almadık.Alanya maçı sonrası Başakşehir de puan kaybetti.Lig bitmiş değil.Biz kötü günde desteğimizi verelim iyi günlere de ulaşırız..
Ekli dosyayı görüntüle 42840

Her zaman olmuyor işte bu iş. Bu sezon daha önce de karşılandı takım bir deplasman dönüşü, bir şey değişmedi. Ligin sonunda, ipler senin elindeyken yapılan bu tarz destekler ile bugün yapılan destek aynı reaksiyonu oluşturmaz takımda. Takım puanı kaybetti, büyük ihtimalle de şampiyonluğu kaybetti. Olay basit; futbolcusu, teknik direktörü, yöneticisi şapkasını önüne koysun, neden böyle olduğunu düşünsün.

Ultraslan'ı sevmem ama karşılamaya gidenlerin çoğu maddi karşılık almıyor takım sevgisi için gidiyor. Onlara helal olsun diyorum.

bak istediğin gibi görüşlerini sunabilirsin
lakin oraya giden insanlar takım için gidiyor hiçbirinin cebine para girmiyor
insanların saf sevgisine laf edecek kadar küçülmeyin
15 yaşında 10 yaşında 20 yaşında gençler gidiyor hepsi sucuk hepsi paraya mı gidiyor?

bırakın bu işleri
fatih terim düşmanlığınız Galatasaray taraftarına peşkeşçi diyecek kadar küçültmüş sizleri

Oraya giden gençlerin zaten zararları vardır karları yoktur.

Onlar samimidir büyük oranda.

Ama sonuçta onlara reis dedikleri git diyor gidiyorlar, protesto et diyor ediyorlar vs.

Ama o reislerin derdi Galatasaray ise Mancini, Tudor, Riekerink de ikinci veya çok az farkla 3. iken neden takıma sahip çıkmak yerine protesto vardı?

Demek ki mesele Galatasaray değil.

Bu adamların suçu reis dedikleri kişilerin bir cep telefonu uzaklıkta olmamaları herhalde diye düşünüyorum.

Her zaman olmuyor işte bu iş. Bu sezon daha önce de karşılandı takım bir deplasman dönüşü, bir şey değişmedi. Ligin sonunda, ipler senin elindeyken yapılan bu tarz destekler ile bugün yapılan destek aynı reaksiyonu oluşturmaz takımda. Takım puanı kaybetti, büyük ihtimalle de şampiyonluğu kaybetti. Olay basit; futbolcusu, teknik direktörü, yöneticisi şapkasını önüne koysun, neden böyle olduğunu düşünsün.
Biz bitti demeden bitmez.Matematiksel olarak şansımız varken de desteğimizi vereceğiz.Başakşehir'in zor fikstürü var.Biz bu takımı 6.-8. bitirdiğinde bile desteğimizi verdik.

15 yaşında 10 yaşında 20 yaşında gençler gidiyor hepsi sucuk hepsi paraya mı gidiyor?

bırakın bu işleri
fatih terim düşmanlığınız Galatasaray taraftarına peşkeşçi diyecek kadar küçültmüş sizleri

15 yaşındaki çocuğa laf eden yok zaten.
Mesele onları kullanıp onların üzerinden rant sağlayan asalaklar.
Senin gibilerde buna çanak tutuyor.

Kafası çalışan kimse , bu rezil oluşumun başındaki 45-50 yaşındaki bu asalaklarin bu işi takım sevgisi için yapmadığını bilir

Senin mantığına göre haftaya da doldurmayalım stadı. 3-5k'ya oynayalım

bırakın bu işleri
Deplasmana bi kere bile otobüs ile gitmeyenler gelmiş rakip taraftarlar gibi taraftar grubumuzu aşağılıyo.Ben kabullenemiyorum bu durumu..

Biz bitti demeden bitmez.Matematiksel olarak şansımız varken de desteğimizi vereceğiz.Başakşehir'in zor fikstürü var.Biz bu takımı 6.-8. bitirdiğinde bile desteğimizi verdik.

İnşallah dediğin gibi olur hocam, inşallah şu destekten sonra her şey bizim lehimize döner ve şampiyon oluruz ve siz haklı çıkarsınız.

Bu arada kombine sahibi bir taraftar olarak ben kendi adıma desteğimi veriyorum, vereceğim de.

Senin mantığına göre haftaya da doldurmayalım stadı. 3-5k'ya oynayalım

Kardeşim aynı şeylerden bahsetmiyoruz. Ben takıma sırt çevirmekten bahsetmiyorum, sadece 103 km koşmuş mücadele bile etmemiş bir takım bir deplasman dönüşü şapkasını önüne koysun diyorum. Yoksa haftaya statta her türlü desteğe varım. Ben her maça eşimle birlikte Bursa'dan yol yorgunluğu, iş güç, para pul demeden geliyorum zaten ve yine geleceğim.

Bu Ahmet Arif Kesen denen şahsiyet zararlı ve Fatih Terim'in üzerinde travmatik etkiler bıraktığı bir şahıstır. Hatta o kadar komiktir ki kendisi, Fatih Terim düşmanlığı Galatasaraylılığının önüne geçer. Acınası derler ya heh aynen öyle.

Geçiniz kısaca.

Deplasmana bi kere bile otobüs ile gitmeyenler gelmiş rakip taraftarlar gibi taraftar grubumuzu aşağılıyo.Ben kabullenemiyorum bu durumu..
istedikleri şey vizyon akan modern futbol felan. Bunları isterken bi ülkenin durumunu ülkenin zihniyetini düşünüp ona göre yorum yapsalar tutarlı olacaklar. Sallayanların çoğu 1 kere bile deplasman yapmadığı gerçek o yolları gitmediği gerçek
ben çanak tutuyormuşum
sonuna kadar da devam :)

bizler özellikle UNI tayfası cebimizden verdiğimiz paralarla her maça hemen hemen gitmeye çalışırken onlar klavyeden yaza dursun :)

Merak ettiğim Tudor havaalanında ve diğer her yerde küfür kıyamet protesto edilirken bunlar tarafından Çemişgezek sporu mu calistiriyordu... O da ikinciydi ve puan farkı aynıydı....
Terim kovulurken, yeni hocasi maca cikmisken, herkes Terim Terim diye agliyordu, bütün sezon öyle gitti... ki Mancini geldigi gibi Juventus macina cikip, bide o zor gruptan cikmayi bildi.

Terim kovulurken, yeni hocasi maca cikmisken, herkes Terim Terim diye agliyordu, bütün sezon öyle gitti... ki Mancini geldigi gibi Juventus macina cikip, bide o zor gruptan cikmayi bildi.

Yani mantıken düşünürsek yaptıkları çelişki değil mi... Amaç GS ise niye Tudorlu takımı da böyle karsilamadiniz da küfür kıyamet salladiniz... Yok amaç baskaysa bunun adı yok...

istedikleri şey vizyon akan modern futbol felan. Bunları isterken bi ülkenin durumunu ülkenin zihniyetini düşünüp ona göre yorum yapsalar tutarlı olacaklar. Sallayanların çoğu 1 kere bile deplasman yapmadığı gerçek o yolları gitmediği gerçek
ben çanak tutuyormuşum
sonuna kadar da devam :)

bizler özellikle UNI tayfası cebimizden verdiğimiz paralarla her maça hemen hemen gitmeye çalışırken onlar klavyeden yaza dursun :)
Ben açıkçası forumda rakip taraftarların aramızda olduğunu düşünenlerdenim.Puan kaybı dışında forumda bulamazsın ama bi puan kaybında bi hata da ortaya çıkıyolar.Teknik direktörünü-taraftar grubunu vb. beğenmezsin anlarım.Beğenmek zorunda değilsindir ama kuşlar gibi aşağılayan birinin Galatasaraylı olmasının mantığı yoktur.Sonuna kadar takımımızın, taraftar grubumuzun ve teknik-yönetim ekimizin destekçisi olacağız.İyi günde kötü günde her zaman destek olacağız.

Üst Alt