ultraslan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yav bizim ultraslan diye bir taraftar grubumuz yok muydu? bu arkadaşlar ne işe yarar durumu nasıl kabullenip tepki vermezler? yıkın dökün demiyorum ama gidin florya'ya istifa diye bağırın kardeşim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adamlar işlerine gelmeyince tepki bile göstermiyorlar. :D Ekmek veren eli ısırmamak lazım tabi.

0n6A9L.jpg

QB3Grv.jpg

Paralı köpekler Mancini ile Real ve Juve'nin olduğu gruptan çıkıp , ligde 2. Olduğumuz zaman nasıl her maç İstifa diye yırtınıyorlardı. Şimdi elalemin maskarası olduk ama hala tık yok...

Demek Ünal başkan bunları gerçekten mamalamıyormuştu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kardeşim fanatiklil değilo bir kere trilyon kere söyledim eski yorumlarıma bakabilirsin.
Forumdaki çoğu insan gibi bende cezalıyım.Yazamıyorum o yüzden forumdaki genel hava böyle.Bilmeden konuşmayın bi eski yorumlarıma bak ne demişim ben.
Xk1jNo.png
[/url][/IMG]

Sen bunlarin hangisisin bro. Size orda ne diyorlar cevaben. Bir bahaneleri var mi bu duruma:(

Sen bunlarin hangisisin bro. Size orda ne diyorlar cevaben. Bir bahaneleri var mi bu duruma:(

Kardeşim ben onlardan hiç biri değilim yazamıyorum cezalıyım çoğu insan tepki verin diyor ama ne bir ses var ne bir nefes eski oluşum olsa yönetim gitmezdi belkide çoktan karışmıştı ortalık antalya maçı dönüşü bir kaç kişi gitti organize olup o kadar.

Zaten burda bir kaç arkadaş var çok bilmiş yorumlar yapıyor foruma totalde yazan 50 kişi yoktur aktif olarak.Forumda bitik tribünler gibi.

Ultrasatılıklar derin gs ile bağlantılı olabilir gibi geliyor bana. Yoksa dursun gibi bi cimrinin bunları besliceğini sanmam. Bu derin galatasarayın bu dursunla henüz işi bitmedi belli ki planları var. Riva, otel ve ada ile ilgili planlarını yaptırmadan göndermezler bunları

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakın dediğim başka yerlere çekilmesin.. ultrAslan malum parti yalakası elebaşları üçbeş kürt ün nemalandığı bi gruptur..

Yılmaz reis dedikleri , sebo reis dedikleri , sucu dedikleri hepsi kürt.. hepsi nemacı polarcı.. para için satmayacakları şey yok
Bi kere kurt olduklarini belirtsen tamam diycemde elli milyon defa Kürt kürt kürt. Kürt olunca nooluyor ya. Benimde kökenim kürt milletten para mı çaldık teroristmiyiz. Sizler evinizde rahat rahat uyurken zamanında terörle çatıştım. Evet büyük şehirlerde pislik yapan Kürtler var ama Türklerde var. Sanki ülkenin bütün pisligini kürtler yapıyo gibi bi hal tavır var. Bizler namusumuzla çalışan düzgün insanlariz her memleketin pisligide iyiside var. Yeri geliyor Türklerede laf ediyor herkes tabiki Kürtlerede laf hak ediyorsa edilecek ama senin yazıda üstüne basa basa irkcilik sezdim. Böyle düşünerek çok yanlış yapıyor insanlar. Bu tür şeylere maruz kalmayi burda en çok almanyada yaşayan arkadaşlar bilir. Ve en acısı bu ülke baskasinin değil hepimizin ortak mali iken. Yazık...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi kere kurt olduklarini belirtsen tamam diycemde elli milyon defa Kürt kürt kürt. Kürt olunca nooluyor ya. Benimde kökenim kürt milletten para mı çaldık teroristmiyiz. Sizler evinizde rahat rahat uyurken zamanında terörle çatıştım. Evet büyük şehirlerde pislik yapan Kürtler var ama Türklerde var. Sanki ülkenin bütün pisligini kürtler yapıyo gibi bi hal tavır var. Bizler namusumuzla çalışan düzgün insanlariz her memleketin pisligide iyiside var. Yeri geliyor Türklerede laf ediyor herkes tabiki Kürtlerede laf hak ediyorsa edilecek ama senin yazıda üstüne basa basa irkcilik sezdim. Böyle düşünerek çok yanlış yapıyor insanlar. Bu tür şeylere maruz kalmayi burda en çok almanyada yaşayan arkadaşlar bilir. Ve en acısı bu ülke baskasinin değil hepimizin ortak mali iken. Yazık...

ua.logo.01.gif

Hemen atlamayıp biraz ne demek istediğimi anlasan ama illede hemen bi savunma psikolojisine giriyorsunuz..

Benim söylediğim açık .. mesela bjk'nin amigosu ermeni , FB'nin ölen amigosu kürt..

Bedava biletçiler , kavga dövüş , ne ararsan var..
Ben sana atlama vs. gibi Saygısız bir kelimem oldumu bende mi şimdi saygımı boziyim düzgünce anlat arkadaşım o zaman. Bende biliyorum bazı Kürtlerin bir sürü pis is cevirdigini ama bunu milyon defa soylemeni gerektirecek birsey yok. Belliki sende az ırkçılık var. Alınma filan değil bu olay. Karadeniz'den çıkan mafyalari saymıyorum bile azda onlardan bahset. Bir kere de bunlar kurt anlarım zaten onu bende biliyorum. Ama uzattikca uzatman neden yani bunu anlayamadım.

Ben sana atlama vs. gibi Saygısız bir kelimem oldumu bende mi şimdi saygımı boziyim düzgünce anlat arkadaşım o zaman. Bende biliyorum bazı Kürtlerin bir sürü pis is cevirdigini ama bunu milyon defa soylemeni gerektirecek birsey yok. Belliki sende az ırkçılık var. Alınma filan değil bu olay. Karadeniz'den çıkan mafyalari saymıyorum bile azda onlardan bahset. Bir kere de bunlar kurt anlarım zaten onu bende biliyorum. Ama uzattikca uzatman neden yani bunu anlayamadım.

ua.logo.01.gif

Canım benim konu taraftar grupları olduğu için örnek verdim.. yoksa senin dediklerin doğru..

Yoksa siyaset olsa bu kadar sakin konuşmam.. 500 kg bombayla evine giden polislere saldıran, ambulanslara kurşun sıkan, evlerinin çocuklarının önünde askerleri arkadan vuran , pazar yerinde hamile eşinin yanında askeri arkadan vuran kim konularına hiç girmiyorum.. bak sakinim..

Sen ne demek istediğimi anla yeter..

ua.logo.01.gif

Üst Alt