ultrAslan'dan Açıklama: "İstifa edeceksiniz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Açıklama: "İstifa edeceksiniz"

Yeni başkanın gelip campos ve sensible ın devam edeceğini düşünecek kadar inandın mı gerçekten

Hele bide ft diyosun yok daha neler yav bu herifin kulübün kapısının önünden dahi geçmemeli artık taraftarı daha fazla bölmemeli

elmas gitsin istiyorum ben de ama camposla sensibleyle çalışmaz yeni gelenler bi yandan orası kurcalıyo kafamı

Bu adamlar ne paylaşım yaparsa yapsın anladım ki birlilerine çok batıyorlar

İnsan sucuk ekmek yiyemediği için hasetinden çatlar mı demek ki çatlıyormuş bunu da gördük

elmas gitsin istiyorum ben de ama camposla sensibleyle çalışmaz yeni gelenler bi yandan orası kurcalıyo kafamı
Yahu elmas gitsin tamam da kim gelicek bi anda düzlüğe mi çıkcaz küme düşmediğimiz sürece belmas kalsın sıkıntı yok kim gelirse gelsin bundan çok farklı olmicaz zaten ki elimizde en azından sensi campos falan var bunlardan olmayalım

Yahu elmas gitsin tamam da kim gelicek bi anda düzlüğe mi çıkcaz küme düşmediğimiz sürece belmas kalsın sıkıntı yok kim gelirse gelsin bundan çok farklı olmicaz zaten ki elimizde en azından sensi campos falan var bunlardan olmayalım
Bu işler bu ülkede böyle yürümüyor. Ali Koç k.çını yırttı böyle bir sistem kurmak için ne oldu koca bir sıfır. Daha Campos dediğin adamın ilk icraati bile mantığın uymadığını göstergesi. Hazır değil diye Gedson'u almayıp Pulgar'ı aldılar adam pas vermekten aciz.
O beğenmediğimiz A.Albayrak bile napar eder Gedson'u alır en azından taraftarın gönlünü bir nebze alır ortamı yumuşatırdı. Campos bunu mu düşünecek.
Ben de isterim sistem takımı olmayı ama maalesef bizim ülkede dinamikler farklı. Bir kere her sene şampiyonluk bekleniyor. Öyle sistem kuralım Torrente 5 yıl verelim sistem kursun falan filan hayal.
Tarihinin en büyük efsanesine 6 ay dayanabilen bir takımdan bahsediyoruz.

Bu işler bu ülkede böyle yürümüyor. Ali Koç k.çını yırttı böyle bir sistem kurmak için ne oldu koca bir sıfır. Daha Campos dediğin adamın ilk icraati bile mantığın uymadığını göstergesi. Hazır değil diye Gedson'u almayıp Pulgar'ı aldılar adam pas vermekten aciz.
O beğenmediğimiz A.Albayrak bile napar eder Gedson'u alır en azından taraftarın gönlünü bir nebze alır ortamı yumuşatırdı. Campos bunu mu düşünecek.
Ben de isterim sistem takımı olmayı ama maalesef bizim ülkede dinamikler farklı. Bir kere her sene şampiyonluk bekleniyor. Öyle sistem kuralım Torrente 5 yıl verelim sistem kursun falan filan hayal.
Tarihinin en büyük efsanesine 6 ay dayanabilen bir takımdan bahsediyoruz.
Camposun avantajını transfer için değil zaten satış için bekliyorum daha çok network vs katkısı olacağını düşünüyorum ki açıkçası denemeden bilemeyiz tutup tutmicağını kesin tutar demiyorum

Pulgar getirdi demişsin de bunlar çok derin konular ya gedson pulgar bununla camposun ne bağlantısı var bir de hala gedson da gedson takılıp kaldınız şu adama manyak olcanız en sonunda.

Son cümlene değinmiyorum bile

Hadi tamam Burak Elmas’ı anladım da koskoca Fatih Terim bu takımı 12. sırada bırakıp gitmiş yerine gelen hoca da aynı sıralarda zaten o zaman neyini bu kadar eleştiriyorsun? Sanki Fatih hoca varken şampiyonluğa gidiyorduk Torrent gelince küme düşer olduk. Fatih hoca varken niye sesiniz çıkmıyordu?
12.yiz diye Terim istifa diye ultimatom mu verecek ultraslan? O kadar nankör değiller. Vasat bir as. coach ile takıma 23 kupa kazandırmış bir hocaya verilecek tepkinin aynı olması beklenemez.

12.yiz diye Terim istifa diye ultimatom mu verecek ultraslan? O kadar nankör değiller. Vasat bir as. coach ile takıma 23 kupa kazandırmış bir hocaya verilecek tepkinin aynı olması beklenemez.
Yanlıs düşünüyorsun asıl istifaya davet edilmesi gereken terimdi efsanemiz olabilir ama hiçkimse galatasaraydan büyük değildir fatih terime yeteri kadar kredi verildi zaten 2 sene şampiyon olamadı 3.senede berbat bir kadro kurdururak takımın bu hale gelmesindeki ana sorumluydu yani bu hikayede en günahsız kişi torrenttir

Malatya kadar olamadık adamlar teknik direktörlüğe Cihat Arslan'ı getirdi ve ilk maçında Adana'yı yendiler şöyle 5 hafta falan önce yapsalardı bu hamleyi belki kümede kalırlardı, biz Torrent yerine Cihat Arslan'ı getirsek daha başarılı olurduk ben bu torrent'in iyi teknik direktör olduğuna ve Galatasaray'da başarılı olacağına zerre inanmıyorum nasıl ki Burak Elmas'ın başarılı olacağına inanmadığım gibi

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlıs düşünüyorsun asıl istifaya davet edilmesi gereken terimdi efsanemiz olabilir ama hiçkimse galatasaraydan büyük değildir fatih terime yeteri kadar kredi verildi zaten 2 sene şampiyon olamadı 3.senede berbat bir kadro kurdururak takımın bu hale gelmesindeki ana sorumluydu yani bu hikayede en günahsız kişi torrenttir
Ultraslan‘ın tepki koyması doğru olmazdı dedim… yönetim görevden aldı zaten, Terim kalsın ya da kalsaydı ya da çok iyi iş yaptı diyen de yok.

Edit hakkım geçmiş ekleyeyim; Torrent de hoca moca değil. Kafasında birkaç şeyi futbolun doğrusu olarak belirlemiş, o eksende dönüp dolaşıyor. Konya’ya seneye İlhan Palut yerine hoca olabilir yada Farioli yerine Alanya.

Ultraalan falan hikaye. Yazdıklarını okumadım da ama söyledikleri doğru. Başkan yönetim teknik heyet falan bir an önce gitmeli. Yeni başkan yeni td yeni oyuncular ile yola devam edilmeli. Bu takımı hep ft kurdu diyorlar da yönetim kurmadı mı bu takımı?
Ben sanmıyorum ki mevkilerindeki ilk tercihler alındı. En basitinden sol bek için moreno psg li çocuk alioski falan isteniyordu anhoold geldi. Gedson hep istendi Cicu berkan falan geldi. Sağ bek ilk tercih boey olmadığını hepimiz tahmin ediyordur. Vs vs.

Her neyse terim savunuculuğu yapacak halim de yok da sorumluluk sadece terim in değildi. Yönetimin de sorumluluğu çok takımın bu hali için. Acil seçim yapılıp şu takım doğru düzgün eller tarafından yönetilmeli. Okan falan artık doğru düzgün bir hoca da gelip takımı takım yapmalı.

Üst Alt