ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı

Cevap: ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı

En sinir olduğum yönetici tipi.. Sedat doğan neyi amaçlıyor çok merak ediyorum.

30 milyon taraftarı olan kulübün yöneticisi karaktersiz bir adamı arayıp motive etmeye çalışıyorsa benim gözümde bitmiştir... Kendisi kulüpten uzaklaştırılmalı...

Hiç şaşırmadım..

Galatasaray son senelerde ne çektiyse böyle iş bilmez,sadece sözde hobi niyetine takım tutan başkan ve yöneticilerden çekmiştir..

Allah rızası için Şu volkan ayısına mesaj çekmek hangi aklın ürünüdür..Şu koca camiadan aklı başında yahu vursun kırsın parçalasın demiyoruz ama şu çirkef camianın ne bk olduğunu bilen ve ona göre hareket eden akıllı ,mantıklı ne zaman nerede ne konuşacağını bilen bir yönetici çıkmaz mı yahu..

Adnan Öztürkü ayırıyorum kurulan yönetim tam bir fiyasko..

besiktas taraftari gibi bu sedat doganda annesine küfür edilmesinden zevk aliyor heralde,besiktas taraftarlarida volkan ayisini destekliyerek mac neden inönüde oynatilmadi demisler.

bende kızıyorumda abartmayın o kadar.sedat dogan ünal aysal aşırı zengin insanlar.ne galatasaray için ölürler ne biz gibi ac kalıp maca giderler.bizim anlayısımızla onlarınki cok farklı

bu sedat dogan denen adam terime cok para harciyor diyen dangalak.hemen yollanmali

bende kızıyorumda abartmayın o kadar.sedat dogan ünal aysal aşırı zengin insanlar.ne galatasaray için ölürler ne biz gibi ac kalıp maca giderler.bizim anlayısımızla onlarınki cok farklı
alakasi yok.aziz yildirim zengin degilmi? ali koc? onlar neden fb yi sonuna kadar savunuyor?

arkadaslar kulübe mail yagmuruna tutalim.geregi yapilmali diye.sedat dogani istemiyoruz.unutmayin herkes gelip gider baki kalan taraftardir

bizim neden masayi yumrugunu vuran,hakkimizi savunacak medya kurulusumuz yada spor yazarimiz yok?

ultrAslancom ultrAslan

Genel Koordinatörümüz Oğuz Altay Birazdan TV8 ve BeyazTV'ye canlı telefon bağlantısıyla programa katılacaktır.

Sedat doğan tv8'e bağlanacak..

Böyle şeye ihtimal vermiyordum.Adam ciddi ciddi volkana mesja atmış özür dilemiş..Yuh size..

Belki Sedat Dogan kötü bir niyetle yapmadi bunu. Ama taraftar kizmakta sonuna kadar hakli, cünkü Volkan kimki koskoca Galatasaray SK Yönetim Kurulu Üyesi cikip ona destek mesaji atiyor?

Fenerbahcenin kendi yönetim kurulu üyleri yokmu Volkana moral verecek?

Peki o küfürleri yiyen bizim Taraftarimiza kim moral verecek ?!!!

Üst Alt