ultrAslan'dan Sert Açıklama! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Sert Açıklama!

İnan Kıraça değinmeleri iyi olmuş ama Mustafa başkanın arkasındayız seçimde görüşürüz gibi birşey daha yazmalılar.

Liseciler diye birşey yok boş yere laf salatası yapılıyor.

Lise diye birşey var ve bu yapı kulübün başına bela.

Adamlar haklı, oyuncak ettiler koca kulübü. Resmen cuntayla yönetiyorlar, sen otur, sen kalk!..
Bunlar ne derse o oluyor. Daha kulüp satılsın diye bekleyen var taraftarlar arasında, biz daha başkanı seçemiyoruz demokratik yollarla, ne satılması.

Adamlar haklı, oyuncak ettiler koca kulübü. Resmen cuntayla yönetiyorlar, sen otur, sen kalk!..
Bunlar ne derse o oluyor. Daha kulüp satılsın diye bekleyen var taraftarlar arasında, biz daha başkanı seçemiyoruz demokratik yollarla, ne satılması.
Satılması imkansız ötesi de....

Satış meselesi zaten hukuki yönden mümkün değil Türkiye'de.
Dernek kanunu izin vermiyor.

Biz dernek değiliz ki şirketiz. Sportif A.Ş'nin hisselerini devralırsa birisi satılmış olur işte, neden olmasın ki?

Not: Satılmasını ben de desteklemiyorum.
Temelimiz dernek kanunen. Hisse satışı olsa bile full kulübün sahibi olamıyor alan kişi.

Sportif AŞ de söz sahibi olabilir ki dernekler istediği an bağlantısını kesip isim hakkını geri ala bilir a.ş bölümünden.

Yani a.ş ye sen Galatasaray ismini kullanmana izin vermiyorum artık diyerek çekile bilir ki hisseleri alan taraf laga luga a.ş isimli bir şeyin sahibi olma durumuna düşer birden.

Bir üye anlatmıştı bunu açıkçası bana ne kadar doğruysa artık. İnandık geçtik işte :)

2.5 sene dursun'un yaşattığı rezaletlere ses etme.
Sonra gideceği belli olunca yalandan açıklama yap.
Bugün ise ahkam kes.
Ne güzel kandriyorlar zavallı taraftarları.

Bugün birlik olma günüdür taraftar olarak ua nın yanında olmalıyız. Böyle günlerde sucuk mucuk muhabbeti yapanın dün ibra etmeyenden farkı yoktur.

@Zeki Şentürk aferin lan

nirat ve nitritli sucuklari yemeyince demek kafa calismaya basliyor

ultraslan gidip liseyi kundaklasa en buyuk faydasi o olur bu kulube

kongreyi de basacaksiniz hepsini bir guzel doveceksiniz insan ayirt etmeden

Temelimiz dernek kanunen. Hisse satışı olsa bile full kulübün sahibi olamıyor alan kişi.

Sportif AŞ de söz sahibi olabilir ki dernekler istediği an bağlantısını kesip isim hakkını geri ala bilir a.ş bölümünden.

Yani a.ş ye sen Galatasaray ismini kullanmana izin vermiyorum artık diyerek çekile bilir ki hisseleri alan taraf laga luga a.ş isimli bir şeyin sahibi olma durumuna düşer birden.

Bir üye anlatmıştı bunu açıkçası bana ne kadar doğruysa artık. İnandık geçtik işte :)

devlet istemediği sürece satılmaz, devlet ligi ve kulüpleri diğer şirketler gibi özelleştirmek isterse yapacağı tek şey 1 kanun çıkarmak;

"dernekler futbol kulübü yönetemez"
bu durumda mevcut olan derneklerin ne yapılacağı merak edilecektir, zaten kanun tek bir cümle ile çıkmaz o yüzden alt başlıklarda
-"mevcut dernekler kulübü şirketlere devretmek suretiyle yönetim hakkı fesih edilir"

şu durumda satılamaz ama satılmak istenirse işte kılıfına uydurmak bu kadar basit, satılamaz diye bir şey yok,

Ne olur ne olmaz bilemem.

Ultraslan eğer o kadar delikanlıysa bundan sonra her maç protesto eder. Dursunu 2.5 sene yaladılar, yarın birisi gelir doldurur ceplerini yine susarlarsa bir daha laga luga yapmasınlar.

Üst Alt