ultrAslan'dan Son Olaylar Hakkında Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Son Olaylar Hakkında Açıklama!

Fiilen öyle olsa da resmen öyle değil.

Aziz Yildirim´a da cevap verdigimiz oldu zaten. Fiilen bu durumda oldugunu biliyorsak, ona göre davranmamiz gerekir. Fenerbahce´nin yillarca yaptigi aciklamalar, ilk okul seviyesinde saldirmalardan farkli degil. Buna cocuklasmadan, nasil cevap vereceksin ?

ultrAslan güzel bir cevap vermis, bunu kulüp yapsa, Galatasaray´in kurumsal ciddiyetine aykiri olur.

Ultra satılmışlar baktı maç seyircisiz olacak ve beleş biletler ellerinde patlayacak hemen açıklama yapmış.

sırf ranttan olmamak için yönetimi yalayacak bu tarz açıklamalarla kendinizi aklayamazsınız.
Satılmış bir dernek olarak kalacaksınız.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aziz Yildirim´a da cevap verdigimiz oldu zaten. Fiilen bu durumda oldugunu biliyorsak, ona göre davranmamiz gerekir. Fenerbahce´nin yillarca yaptigi aciklamalar, ilk okul seviyesinde saldirmalardan farkli degil. Buna cocuklasmadan, nasil cevap vereceksin ?

ultrAslan güzel bir cevap vermis, bunu kulüp yapsa, Galatasaray´in kurumsal ciddiyetine aykiri olur.
"Muhattap almayacağız" diyen yönetim değişti. Bu ifadeyi kullanan yönetim de Aziz'le o açıklamadan sonra muhattap olmadı.

"Muhattap almayacağız" diyen yönetim değişti. Bu ifadeyi kullanan yönetim de Aziz'le o açıklamadan sonra muhattap olmadı.

Ozaman kime sürekli laf yetistirdik, resmi sitede ?

Azizin muhattab alindigi bir kac aciklama...

Unal Aysal: Aziz Yıldırım'a hic cakmamıştım - En son haber

https://www.vidivodo.com/unal-aysaldan-aziz-yildirima-cevap-skyturk360

Resmi sitede birde Aziz Yildirim´a karsi bir ton aciklama var. Ismi belirtilmese bile. Yani simdi sana bu cevabi, alintilamadam yazsam, yine de sana cevap vermis olurum. Seni muhattap almis olurum, degil mi ?

Galatasaray Spor Kulubu'nden resmi acıklama geldi! - Galatasaray Haberleri - Spor Mynet

Ozaman kime sürekli laf yetistirdik, resmi sitede ?

Azizin muhattab alindigi bir kac aciklama...

Unal Aysal: Aziz Yıldırım'a hic cakmamıştım - En son haber

https://www.vidivodo.com/unal-aysaldan-aziz-yildirima-cevap-skyturk360

Resmi sitede birde Aziz Yildirim´a karsi bir ton aciklama var. Ismi belirtilmese bile. Yani simdi sana bu cevabi, alintilamadam yazsam, yine de sana cevap vermis olurum. Seni muhattap almis olurum, degil mi ?

Galatasaray Spor Kulubu'nden resmi acıklama geldi! - Galatasaray Haberleri - Spor Mynet
Yanlis hatirliyormusum demek. Pardon :asd2:

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

sıçarım açıklamanıza sizin ulan,basket maçlarına falan gelmeyin,nerde önemli maç orda bu mallar ve oltaya gelip cezayı aldırdılar

Yalnız beyler Aziz ne yaptı etti şikecileri yine uyuttu by olayla birlikte. Birde Emre Mor falan servis yaptırdı bunlar yine tasmaları taktı

Ulan aziz az değilsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zaten bu olaylar bence tesadüf değil biraz geriye gidin
3 temmuz dedi tasmayı taktı bunu bilerek yaptı
Sonra Ali koça bırakacam artık başkanlığı dedi tasma 2 oldu
Sonra rizedeki kurşunlanma olayı oldu algı operasyonu yapıldı 3. Tasmayı taktı
Sonra paralele kitledi mevzuyu 4.yü taktı
En sonda bu olay oldu 5i biyerde taktı bunları hepsini o zat yaptı bilerek ve isteyerek zaten biz artık Fenerbahçe diye bir takımla oynamıyoruz onlar artık kapandı azizbahce oldu bence artık skorbord lara azizbahce diye yazmalarını isterim

Zaten bu olaylar bence tesadüf değil biraz geriye gidin
3 temmuz dedi tasmayı taktı bunu bilerek yaptı
Sonra Ali koça bırakacam artık başkanlığı dedi tasma 2 oldu
Sonra rizedeki kurşunlanma olayı oldu algı operasyonu yapıldı 3. Tasmayı taktı
Sonra paralele kitledi mevzuyu 4.yü taktı
En sonda bu olay oldu 5i biyerde taktı bunları hepsini o zat yaptı bilerek ve isteyerek zaten biz artık Fenerbahçe diye bir takımla oynamıyoruz onlar artık kapandı azizbahce oldu bence artık skorbord lara azizbahce diye yazmalarını isterim

Adam tam uzman bu konuda. Gerçi fener taraftarına tasma takmak kolay. Adamlar kuzu gibi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yapılan iki açıklama güzel ama bunlarda şeref olmadığı için takmazlar o yüzden sahada gereken cevap verilmeli şikecileri iki maçta da devirerek.

Üst Alt