DUYULMUYOR SESİNİZ...

Bu akşam Rize’de yaktığımız şampiyonluk ateşinin dumanlarının Kadıköy semalarından görülmesi, Şampiyonluk sayılarında farkı açmamızdan korkanların tutuşmasından mı, yoksa küme düşme tehlikesinden kurtulma kutlamalarından mı olduğunu merak ediyoruz.
Ama keyifle izliyoruz.

HAYATTA TEK BAŞARISI Koç grubunun bir mensubu olarak doğmak olan; tıpkı Demirören gibi holdinge zarar vermesin diye ELİNE OYUNCAK (!) olarak FB VERİLEN bir şahsın tutarsız hezeyanları ve ağlamaları gündemi gereksiz meşgul etmektedir.

Bugün salladığı hakemlerin sayesinde, Galatasaray'dan aldığı 2 puan ile ligde kalmayı garantileyen Küçük AZİZ, başarısızlığını örtmek için tıpkı taklit etmeye çalıştığı eski başkanı gibi Galatasaray düşmanlığını kullanıyor.

Hemen ardından da yancısı 2019 MODEL ÇAKMA MAHMUT Uslu Semih Özsoy’da benzer hezeyanları dile getirerek 112 yıllık kulübü düşürdükleri durum ve acziyet konuşulmasın diye Galatasarayımızın HAKLI VE ONURLU Şampiyonluk yürüyüşüne çamur atmaya çalışıyor!

Trabzonspor’un başındayken Başkan Muharrem Usta’nın “Hocam bu maçı almalıyız, iki şehri birbirine düşman etmeyelim” ısrarına rağmen, Muharrem Usta’nın telefonuna sen MAÇI SATARAK cevap verdiğin gece Türk futbolu adına en karanlık gecelerden biriydi Ersun Yanal!

Siz medya, para ve lobi gücünüzle Galatasaray'a leke sürmeye ve durdurmaya çalıştıkça; içine düştüğünüz bataklığın sizi daha da dibe çekişini ZEVKLE SEYREDİYORUZ.

#ultrAslan
 
Maalesef bundan önce olduğu gibi bu açıklamayı da muhataplarından kimse kaale almayacak. Kimse saldırıya geçmeden de belirteyim mevzu açıklamanın iyi olup olmaması değil.
 
ultraslanın çok hatası var.Ama bu şekilde hemen tepki vermeleri çok iyi.
Bı kadar haklı durumdayken elimizde bu kadar bu şerefsizleri rezil edecek kozlarımız varken bu çapsız başkan ve yöneticlerin iki çift laf etmemesi tam bir fiyasko.
 
Üst Alt