ultrAslan‘dan Yeni Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan‘dan Yeni Açıklamalar

Yalnız bu sefer başkan ve yönetim kurulu düşmez.Çünkü taraftarlar arkalarında.Bu tip olaylarda kamuoyu baskısı çok önemlidir mahkemeye taşınırsa da süreç kamuoyunun istediği gibi şekillenir.

ultraslan statta dursunu istifaya çağıranlara saldırıodu geçen sene
Bu olay ultraslan sen ben kavgası değil.Büyük rezalet Büyük skandal liseden mezun olan çor çocukları toplamış tetikçi yapmış koskoca 70-80 yaşındaki adamlar Bu olay Galatasaray'ın tüzüğünü değiştirmesi gerektiğini lise ile bağlarının sadece kurulduğu yer olarak kalması gerektiğini bir kez daha göstermiştir.

Bilen cevaplasa çok sevinirim. Bu kulübün en büyük kamburu olan liseciler ve lise zihniyetinden kurtulmanın tek yolu (ne yazık ki) kulübün satılması.Bu satışa engel olan şey tam olarak nedir?

Takım şampiyonluk potasında şampiyon olursa milyonlarca Euro gelir alacak.Siz Liseciler gidiyorsunuz mevcut yönetimi ve başkanı kendinizden olmayanları üye yaptılar diye düşürmeye çalışıyorsunuz adam bulamıyorsunuz yeni üye olmuş liselileri getirip oy kullandırıp yönetimi ibra ettirmiyorsunuz.Bunu Fenerli Yada Beşiktaşlı birine Bu yönetimi düşürmek için böyle bir şeyler yapalım desen Adamlar Bizim yaptığımız belli olur derler.

Karşımızda zaten organize olmuş bir güruh var hocam. Sevmem ama Süleyman Rodop 2 hafta öncesinde söylemişti sonuçların bu olacağını. Büyük bir koalisyon ile karşı karşıyayız

Oha be ya oha.. yeni gördüm.. Harbiden savaş başlamış..

Aslında bu gerizekalı liseliler kendilerine yaptılar..

Nedeni çok basit..

Liseli biri 5-10 sene içersinde başkan olamaz..

Liseli olmayan birini ibra etmeyelim deseler başlarına yıkılır o salon..

Aslında o kadar da akıllıca hareket etmediler.. sınırsız gücümüz var mantığı onlara hata yaptırdı.. pahalıya malolacak

Oha be ya oha.. yeni gördüm.. Harbiden savaş başlamış..

Aslında bu gerizekalı liseliler kendilerine yaptılar..

Nedeni çok basit..

Liseli biri 5-10 sene içersinde başkan olamaz..

Liseli olmayan birini ibra etmeyelim deseler başlarına yıkılır o salon..

Aslında o kadar da akıllıca hareket etmediler.. sınırsız gücümüz var mantığı onlara hata yaptırdı.. pahalıya malolacak

Sonucun Mustafa başkanın lehine olması halinde çok doğru bir tespit renkdaşım.

Aynı 15 Temmuz'da hainlerin kendini ifşa edip bertarafına olanak veren durum gibi olacak. Bunlarda kendilerini sonuçsuz kalan bir darbe girişimiyle ifşa etmiş olacaklar inşallah.

Moral bozmak istemem ama maalesef bu çabalar yersiz liseli fosil üyeler taraftarı hicbirzaman kaale almıyorlar yani ne yaparsak yapalım onlar bildiğini okur

Önemli olan Cengiz'in ne yapacağı.

İlk defa tarihte bir başkanın önüne Galatasaray'In makus talihini değiştirecek bir fırsat gelmiş durumda.

Bunu pısırık şekilde lise güzellemeleri yaparak mı yönetecek yoksa taraftarla beraber mücadeleye mi seçecek göreceğiz.

Bu olayı sadece Mustafa Cengiz ile alakalı zannetmeyin.

Bu adamlar yarın da bir başkasına aynısını yapabilirler ki Polat'a da yaptılar.

Bu işin sonu yok.

Bir kişi Dursun Özbek'in bira edildiği yerde Cengiz'in ibra edilmemesini açılayabilir mi?

Aralarında birinin liseli birinin lisesiz olması dışında ne fark var?

Fark Cengiz'in daha iyi yönetmesi onu katmıyorum.

Üst Alt